یادداشت تند و صریح سیدمحمود رضوی درباره مشکلات اکران فیلم « سیانور »

یادداشت تند و صریح سیدمحمود رضوی درباره مشکلات اکران فیلم « سیانور »
سید محمود رضوی که از رخ دادن برخی اتفاقات در مورد فیلم « سیانور » به شدت ناراحت و دلخور شده است، یادداشتی بسیار صریح در رابطه با این اتفاقات منتشر کرده است.

به گزارش فیلم نت نیوز،  تهیه کننده فیلم “سیانور” با انتقاد از حذف این فیلم در ایام جشنواره فیلم فجر، در بخشی از این یادداشت نوشته است:

” حالا در این ایام به روشی دیگر حذف در حال روی دادن است، جریاناتی نامعلوم و مخفی از چشم های ما، هم و غم خود را به کار گرفته اند تا این اثر در موعدی که به مردم قول داده بودیم اکران نشود و روزی اکران شود که دیده نشود، شاید تا حدودی موفق هم شوند.

پس از صحبت های حقیر در برنامه رادیویی سینمامعیار دوستانی تماس می گیرند و تقاضای سکوت دارند و هنوز متوجه نمی شوم که چرا باید سکوت کنم، برادران نگران نباشید، من اگر حرفی بزنم درباره برخورد با فیلم “سیانور” حقایقی را خواهم گفت و به مسائل دیگرتان کاری ندارم. چرا اینقدر مضطرب شده اید و این و آن را واسطه می کنید! مگر آن پشت ها خبری هست که مردم نباید بدانند؟!

آقایان محترم اگر برای شما دوره “بگم بگم” تازه شروع شده برای ما به تلخی گذشته و اگر ما دادی می کشیم تنها از درد حذف نیست بلکه از حقیقت داشتن ادعای آن بزرگ است؛ ظاهرا هنوز سمپات ها در سیستم شما بی قدرت نیستند و تاثیر گذارند، ظاهرا نسبت های فامیلی بعد از گذشت سال ها هنوز در رای و نظر افراد تعیین کننده اند، هنوز جدیدالاسلام ها کارهایی می توانند بکنند، ان شاءالله که دروغ و توهم است. ولی اگر ادعاهای حقیر درست هم باشد، راستش ما از آن جنس بیدها نیستیم که با این بادها میدان را خالی کنیم و حالا حالا هستیم و کارمان فقط با حذف فیزیک ساخته می شود، پس قابل توجه بخش خارج از کشور تیم حذف.

اما از آنجایی که قرار ما این بوده که در این میدان ضمن اینکه خودمان کم نیاوریم، دیگران را هم دلسرد نکنیم، ضمن اعلام اینکه ان شاءالله “سیانور” به حول قوه الهی در موعد مقرر به هر صورتی که باشد اکران می شود. به دوستان و غیر دوستان وعده می دهم منتظر ساخت اثری با همین مضمون و با یک تیم متفاوت در مجموعه “سیمای مهر” جهت حضور در جشنواره امسال باشند و از حالا تیم خود را برای حذف در‌ جشنواره و جلوگیری از اکران موفق آماده کنند. “

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *