اختصاصی فیلم نت؛

حاتمی کیا برای کدام فیلم جشنواره فجر گریه کرد؟ +عکس

حاتمی کیا برای کدام فیلم جشنواره فجر گریه کرد؟ +عکس
ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم «بادیگارد» بعد از تماشای یکی از فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، گریه کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، محمد حسین مهدویان فیلم ساز و مستند ساز جوانی است که بعد از ساخت مستند موفق «آخرین روزهای زمستان» که مخاطبان بسیاری را داشت و از جشنواره فیلم فجر موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین دستاورد فنی یا هنری توسط هادی بهروز برای فیلمبرداری شده است، اولین فیلم بلند خود را با عنوان «ایستاده در غبار» که به زندگی حاج احمد متوسلیان می پردازد را با بازیگرانی ناشناخته مقابل دوربین برد، بازیگرانی که شباهت زیادی به نقش های این فیلم دارند،  هادی حجازی فر کارگردان و فیلمنامه نویسی است که در این فیلم در نقش حاج احمد متوسلیان بازی می کند و گریم و چهره ای شبیه به حاج احمد متوسلیان دارد.

فیلم ایستاده در غبار که موفق به حضور در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و بخش سودای سیمرغ شده است پس از طی مراحل تولیدش در تهران و شهرستان، در حال حاضر در مرحله اصلاح رنگ قرار دارد.

این فیلم پس از گذارندن اولین مرحله تدوین از سوی ابراهیم حاتمی کیا، مجید مجیدی و بهروز افخمی دیده شده و هر یک نکاتی را درخصوص این فیلم به محمد حسین مهدویان گفته اند.

کارگردان «بادیگارد» گریه کرد

ابراهیم حاتمی کیا که در جشنواره سی و سوم تحت تاثیر شدید فیلم دوم نرگس آبیار با عنوان «شیار 143» قرار گرفته بود، پس از تماشای فیلم «ایستاده در غبار» به شدت متاثر شده و گریه کرده است.

حاتمی کیا سال گذشته بعد از تماشای فیلم «شیار 143» فیلم خودش با عنوان «چ» که در مورد  مقطع خاصی از زندگی شهید چمران (آزاد سازی پاوه) بود را به نرگس آبیار تقدیم کرد و گفت: «چ» را با افتخار به کارگردان «شیار 143» و مریلا زارعی تقدیم می‌کنم و «الفت» مثل حاج کاظم در ذهن مردم خواهد ماند.

شاید در جشنواره امسال هم حاتمی کیا «بادیگارد» را به محمد حسین مهدویان تقدیم کند و بصورت رسمی از این فیلم حمایت کند.

متفاوت تر از هر فیلم دفاع مقدسی

احسان محمد حسنی  مدیر موسسه فرهنگی و رسانه ای اوج که سرمایه گذار این فیلم است در گفتگو با فیلم نت، درخصوص فیلم ایستاده در غبار گفت: این فیلم هر از کاری که در حوزه دفاع مقدس ساخته شده و از همه کارهای قبلی این کارگردان (محمد حسین مهدویان) خیلی متفاوت تر است.

وی در خصوص کسب سیمرغ در یکی از بخش های جشنواره فجر نیز گفته است که نمی توان این موضوع پیش بینی کرد.
3858975_378

139407261144351276320724

 هادی حجازی فر در نقش حاج احمد متوسلیان

1753052

چهره بدون گریم هادی حجازی فر بازیگر نقش حاج احمد متوسلیان

n00086757-b

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *