«گذر موقت» در تدارک اکران

«گذر موقت» در تدارک اکران
افشین هاشمی که با چند مورد اصلاحیه برای اکران عمومی فیلم «گذر موقت» روبرو شده است، گفت: گرچه این اصلاحیه‌ها اساسی نبود و به شالوده کار لطمه‌ای نزد اما به هر حال اصلاحیه هیچگاه خوشایند نیست.

به گزارش فیلم نت نیوز، این کارگردان و بازیگر درباره اکران فیلم تازه‌اش «گذر موقت» گفت: به تازگی صداگذاریِ دوباره فیلم توسط حسین قورچیان به پایان رسیده است، زیرا بعد از اصلاحیه‌هایی که به فیلم وارد شد، ناچار به دوبله بعضی از بخش‌ها شدیم. اما همزمان بعضی قسمت‌ها را هم اصلاح کردیم چون سال گذشته به دلیلِ آماده کردنِ فیلم برای جشنواره فجر، بعضی کارها شتابزده انجام شد اما حالا که فرصت کافی داشتیم، حسین قورچیان ایده‌های تازه‌ای را در فیلم اعمال کرد.

هاشمی درباره اصلاحیه‌های فیلم نیز توضیح داد: هفت مورد اصلاحیه داشتیم که سه مورد آن را با گفت‌وگو حل کردیم اما چهار مورد دیگر انجام شد. دو دیالوگ باید به طور کامل حذف می‌شد که این کار را با تدوین انجام دادیم و دو بخش دیگر را هم دوباره دوبله کردیم.

به گفته او، فیلم «گذر موقت» اواخر شهریورماه اکران خواهد شد.

این فیلم داستان دوپیرمرد است که در شبی تاریک، تصمیمی مفرح می‌گیرند و سفری شبانه را در دل شهر آغاز می‌کنند.

«گذر موقت» به نویسندگی،کارگردانی و آهنگسازی افشین هاشمی و بازی اسماعیل محرابی، مسعودکرامتی، پانته‌آبهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیام امیرعبداللهیان، آوا درویشی، مرتضی ضرابی و شقایق دهقان و با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی لادن مستوفی اکران عمومی خواهد شد.

هاشمی که این روزها مشغول تمرین در نمایش تازه حمید امجد با نام «سه خواهر و دیگران» است، درباره دیگر فعالیت‌های خود گفت: ترجیح می‌دهم همزمان با این کار، کار دیگری انجام ندهم. این نمایش بسیار سنگین است و تقریبا تمام طول اجرا روی صحنه هستم و مونولوگ‌های بلند دارم به همین دلیل ترجیح دادم به جای اینکه انرژی‌ام را صرف چند کار کنم، بر همین کار متمرکز شوم.
به گزارش ایسنا، نمایش «سه خواهر و دیگران» از اواخر تیرماه در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر به صحنه می‌رود.

منبع : ایسنا

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *