اولین اثر سینمایی کاظم ملایی در جشنواره‌ای آمریکایی اکران می‌شود

«کوپال» نماینده آسیا در جشنواره آمریکا

«کوپال» نماینده آسیا در جشنواره آمریکا
فیلم سینمایی «کوپال» نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه‌ جشنواره آریزونای آمریکا خواهد بود.

کوپال به عنوان تنها نماینده‌ آسیا در بخش مسابقه‌ دهمین جشنواره فیلم‌های زیرزمینی آریزونا با آثاری از انگلستان، کانادا، اسپانیا، فلسطین و آمریکا رقابت می‌کند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی، که چندی پیش به بخش اصلی جشنواره‌ براسوی کانادا دعوت شده بود، این بار در ششمین حضور جهانی خود در بخش مسابقه‌ دهمین جشنواره فیلم‌های زیرزمینی آریزونای آمریکا به نمایش درمی‌آید.

جشنواره‌ فیلم‌های زیرزمینی آریزونا هر ساله آثار فیلمسازانی که دیدگاه‌هایی کاملا مستقل دارند را به نمایش می‌گذارد. آنها تلاش می‌کنند تا ژانرهای مختلف فیلم‌های مستقل از سراسر جهان را مورد بررسی قرار داده و برای هر دوره تعداد مشخصی از این آثار را در بخش اصلی جشنواره‌ خود به رقابت بگذارند. امسال در دهمین دوره‌ این رویداد ۹ روزه، ۱۴ فیلم بلند سینمایی با گونه‌های مختلف داستانی، ترسناک، مستند، تجربی و انیمیشن از شش کشور انگلستان، کانادا، فلسطین، اسپانیا، آمریکا و ایران به نمایش گذاشته می‌شود.

«کوپال» که پائیز امسال در سینماهای کشور به اکران عمومی درخواهد آمد، اولین اثر سینمایی کاظم ملایی است که سال گذشته در بخش سودای سیمرغ سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و هفته‌ گذشته نیز در یازدهمین جشن منتقدان به عنوان یکی از نامزدهای بخش خلاقیت و استعداد درخشان معرفی گردید.

لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام و سگی به نام شارون جزو بازیگران اصلی «کوپال» هستند.

دهمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های زیرزمینی آریزونا، از تاریخ ۱۵ تا ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۴ شهریور تا اول مهرماه سال جاری) در ایالت آریزونای آمریکا برگزار می‌شود. «کوپال» روز یکشنبه ۱۷ سپتامبر (۲۶شهریورماه) در این رویداد به نمایش درخواهد آمد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *