«بالن» پروانه ساخت گرفت

کوروش تهامی به یک پروژه سینمایی پیوست

کوروش تهامی به یک پروژه سینمایی پیوست
فیلم «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی عزت‌الله جامعی ندوشن پروانه ساخت گرفت.

فیلم  بالن که به تازگی پیش تولید آن شروع شده این روزها به دنبال جذب عوامل و بازیگران خود است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان اولین نفر به پروژه سینمایی «بالن» پیوسته و با این فیلم قرارداد بسته است.

مسعود تکاور نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «بالن» درباره فیلمنامه توضیح داد: «من چندین سال را صرف نوشتن این فیلمنامه کردم و در پی فرصتی برای ساختن آن که مضمونی اجتماعی و فضایی پر از حادثه دارد، بودم.»

او درباره قصه فیلم گفت: «داستان فیلم سینمایی «بالن» به جوانانی می‌پردازد که می‌خواهند یک شبه ره صدساله را طی کنند اما حوادث بی‌شماری در مسیر آنها قرار می‌گیرد.»

به گفته تکاور، لوکیشن‌های این فیلم بیشتر در تهران و بخش‌هایی از آن هم در شمال کشور خواهد بود.

اگرچه «بالن» اولین فیلم سینمایی مسعود تکاور است، با این حال او با پروژه‌های تلوزیونی و به ویژه سریال پلیسی «رهایی» در ژانر حادثه‌ای شناخته شده است.

از عواملی که تاکنون به فیلم سینمایی «بالن» پیوسته‌اند، می‌توان به نویسنده و کارگردان مسعود تکاور، تهیه‌کننده عزت‌الله جامعی ندوشن، سرمایه‌گذار یوسف نادعلی، بازیگر کوروش تهامی و مشاور رسانه‌ای علی موذن جامی، اشاره کرد.

کوروش تهامی این روزها فیلم رگ خواب را در حال اکران دارد و بازی متفاوتش در فیلم «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت‌الله مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار گرفته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *