در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز؛

کورش تهامی از همکاری دوباره با حمید نعمت‌الله خبر داد

کورش تهامی از همکاری دوباره با حمید نعمت‌الله خبر داد

کورش تهامی بازیگر فیلم «رگ خواب» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره همکاری با حمید نعمت‌الله گفت: «کار کردن با کارگردان کاربلدی مثل حمید نعمت‌الله یکی از بهترین تجربه‌های من در دوران بازیگری‌ام بود.»

او ادامه داد: «به قدری این تجربه لذت‌بخش بود که امیدوارم هر بازیگر ایرانی در طول عمر بازیگری خود لااقل یک بار تجربه کار کردن با حمید نعمت‌الله را داشته باشد. حمید نعمت‌الله وجوه خاصی که دیگر کارگردان‌ها به آن توجه نکردند در یک بازیگر می‌بیند. نعمت‌الله نیمه کمرنگ هر بازیگر را می‌بیند و به آن نور می‌دهد و این موصوع  تجربه خاص و عجیب و غریبی برای هر بازیگر است.»

تهامی درباره همکاری دوباره با نعمت‌الله گفت: «امیدوارم که دوباره امکان این تجربه را داشته باشم. من هیچ‌گاه دوست ندارم که نقش‌های تکراری و کلیشه‌ای را ایفا کنم، سعی می‌کنم در فیلم‌هایی حضور داشته باشم که بتوان پای نقش ایستاد و از آن دفاع کرد. «رگ خواب» جزو چنین فیلم‌هایی است که قطعا در سال‌های ‌آینده هم می‌توان در مورد آن صحبت کرد.»

کورش تهامی درباره کار جدیدش گفت: «اکنون در حال خواندن فیلم‌نامه هستم. با یک فیلم با نویسندگی هادی مقدم‌دوست و حمید نعمت‌الله با نام «سرباز» قرارداد بستم که فضایی نزدیک به «وضعیت سفید» دارد و امیدوارم مورد استقبال مردم قرار بگیرد.»

گزارشگر: ندا کوهی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

با کیفیت 480

با کیفیت 720

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *