کودکان ناشنوا، فرش قرمز سینمای ایران را پر شور کردند

کودکان ناشنوا، فرش قرمز سینمای ایران را پر شور کردند
در کنار بسیاری از مسئولان و چهره های شناخته شده کشوری عصر دیروز كودكان ناشنوايی كه با همت بنياد كمك شنوايی خود را به دست آورده بودند درحاشیه رونمایی از پوستر«زاغ بور» روی فرش قرمز جشنواره حاضر شدند.

به گزارش فیلم نت نیوز،  رونمایی از پوستر «زاغ بور» درحالی در پردیس ملت (کاخ مرمی) جشنواره برگزار شد که حضور کودکان ناشنوا حال و هوای خاصی به این مراسم داده بود.

در ادامه استقبال فوق العاده مخاطبان جشنواره از فیلم های جشنواره سی و چهارم در پردیس ملت مردم در کنار هنرمندان حضور پررنگی داشتند که این حضور موجب شد تا شور و نشاط خاصی در کاخ مردمی جشنواره ایجاد شود.

علاوه بر اینکه مردم از مراسم فرش قرمز فیلم های مختلف جشنواره استقبال بی نظیری انجام می دهند امروز یک اتفاق ویژه نیز در پردیس ملت رخ داد که موجب شد فضای معنوی بی نظیری در کاخ مردمی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حاکم شود.

در کنار بسیاری از مسئولان و چهره های شناخته شده کشوری عصر دیروز کودکان ناشنوا درحاشیه رونمایی از پوستر«زاغ بور» روی فرش قرمز جشنواره حاضر شدند و حضور این کودکان موجب شد تا علاوه بر مردم هنرمندان نیز توجه ویژه ای به این اتفاق داشته باشند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *