همزمان با اکران فیلم در سینماها

مهدی یراحی کنسرت «بیست و یک روز بعد» را اجرا می‌کند

مهدی یراحی کنسرت «بیست و یک روز بعد» را اجرا می‌کند
مهدی یراحی برای اولین بار کنسرت سینمایی فیلم «بیست و یک روز بعد» را روی صحنه می‌برد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مهدی یراحی کنسرت سینمایی بیست و یک روز بعد را روی صحنه می‌برد. این برای نخستین بار است که یک کنسرت سینمایی برای یک فیلم برگزار می‌شود.

مهدی یراحی روز 28 شهریورماه ساعت 21:30 کنسرت «بیست و یک روز بعد» را در سالن همایش‌های ایرانیان واقع در ورزشگاه آزادی روی صحنه می‌برد. فروش بلیت‌های این کنسرت هم اکنون در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است. این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری «جام سبز» برگزار خواهد شد.

فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» که هم اکنون با بازی ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی و حسین شریفی و با صدای مهدی یراحی روی پرده سینماهای کشور در حال اکران است، با استقبال مخاطبان روبرو شده است و تا کنون به فروش بیش از 800 میلیون تومان دست یافته است.

کنسرت سینمایی «بیست و یک روز بعد» برگرفته از عنوان این فیلم قرار است با اجرای ویژه این قطعه جدید و اتفاقات متفاوت کارگردانی و بصری روی صحنه برود.

«بیست و یک روز بعد»  ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام مرتضی است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش زیادی  روبه‌رو می‌شود. سیدمحمدرضا خردمندان و احسان ثقفی نویسنده «بیست و یک روز بعد» هستند.

محمدرضا خردمندان پیش از این، فیلم‌های کوتاهی همچون هنوز، بچه و مرد، احسان، گزارشگر و دوئل و همچنین فیلم‌های انیمیشن پدر، میم، کابوس و آنتراکت را کارگردانی کرده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *