کلاه قرمزی نوروز 95 کجاست؟/بدهکاری تلویزیون کار دست کلاه قرمزی داد

کلاه قرمزی نوروز 95 کجاست؟/بدهکاری تلویزیون کار دست کلاه قرمزی داد
با نزدیک شدن به 2 ماه پایانی سال 94 و داغ شدن برنامه های نوروزی تلویزیون، حمید جبلی رسما تکلیف تولید برنامه کلاه قرمزی برای نوروز 95 تلویزیون را مشخص کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، حمید جبلی صدا پیشه کلاه قرمزی شب گذشته در مراسم افتتاح سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر در خصوص پخش برنامه کلاه قرمزی در ایام نوروز گفت: به دلیل اینکه از تلویزیون طلب داریم و تلویزیون پول برنامه سال قبل را هنور به ما نداده است امسال برنامه کلاه قرمزی نداریم.

این در حالی است که 28 مرداد 1394 حمید مدرسی تهیه کننده کلاه قرمزی در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرده بود که کلاه قرمزی سال نوروز 95 همه را غافل گیر خواهد کرد.

وی افزود: قصد داریم سریال “کلاه قرمزی” را پیش از نوروز 95 ضبط کنیم که در ایام نوروز با عجله به انجام کارهای آن نپردازیم و با آرامش کارهایش را دنبال کنیم.

چند ماه بعد یعنی 21 آبان 94  «محمود رضا تخشید» در حاشیه بازدید از سریال پشت بام تهران و در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود که هنوز هیچ چیز درباره تولید و پخش کلاه قرمزی مشخص نیست و تصمیمی گرفته نشده است. اگر طرح خوبی از سمت سازندگان این مجموعه به ما ارائه شود قبول می کنیم.

با عدم تولید برنامه کلاه قرمزی برای تلویزیون ، تولید سینمایی کلاه قرمزی قوت بیشتری گرفته است ایرج طهماسب 2 ماه قبل از آغاز پیش تولید «کلاه قرمزی و دوستان» خبر داد و نوشت: در نسخه کلاه قرمزی سوپرایزهای بسیاری از بازیگران، دکور  های متفاوت  و جدید داریم که مخاطب را غافل گیر می کند.

وی از مردم خواسته بود تا چهره محبوب خود را برای حضور در کلاه قرمزی معرفی کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *