داستانک‌هایی به قلم حامد سلیمان‌زاده

کتاب «هذیان‌های روزانه یک مرد خفته» با حضور مجید برزگر رونمایی می‌شود

کتاب «هذیان‌های روزانه یک مرد خفته» با حضور مجید برزگر رونمایی می‌شود
کتاب «هذیان‌های روزانه یک مرد خفته» نوشته حامد سلیمان‌زاده نویسنده و پژوهشگر سینما توسط انتشارات دیبایه منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ همزمان با انتشار کتاب «هذیان‌های روزانه یک مرد خفته» نوشته حامد سلیمان‌زاده مراسم رونمایی این کتاب در شهر کتاب ابن سینا برگزار می‌شود و مجید برزگر نویسنده و کارگردان سینما مهمان ویژه این مراسم است.

مراسم رونمایی از کتاب «هذیان‌های روزانه یک مرد خفته» دوشنبه 14 آبان ساعت 18 در شهر کتاب ابن سینا واقع در شهرک غرب، ابتدای بلوار ایران زمین شمالی، روبه‌روی بیمارستان بهمن برگزار می‌شود.

این کتاب شامل ۱۰۰ یادداشت روزانه است که در قالب داستانک‌های مینیمالیستی و تصویرگرا نوشته شده است. مقدمه این کتاب را شهرام مکری نویسنده و کارگردان سینما نوشته که در این مقدمه آمده است: این کتاب را نمونه‌ای از تاثیر جهان سینما بر ادبیات می‌بینم. فکر می‌کنم خواندنش برای دانشجویان فیلمنامه‌نویسی و علاقه‌مندان به داستان کوتاه بسیار جذاب باشد.

حامد سلیمان‌زاده مدرس دانشگاه و نویسنده، کارگردان و منتقد سینما و تئاتر است که در کارنامه خود مدیریت بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را دارد. کتاب‌های اکترونیکی منتشر شده قبلی او «نقض گفتمان دیالکتیک در درام مدرن و پست مدرن» توسط نشر نور و «نگاهی اجمالی به تاریخ سینمای فرانسه» که به زبان انگلیسی نوشته شده و توسط انتشارات لمبرت منتشر شده است.

او داور فستیوال‌های بین‌المللی زیرو پلاس روسیه و دیتایاتکو اکراین بوده و در حال حاضر عضو انجمن فیلم کوتاه ایران و خانه سینما است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *