کارگردان « برادرم خسرو » به سراغ «کودتا» می رود

کارگردان « برادرم خسرو » به سراغ «کودتا» می رود
احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم‌پور فیلمنامه جدیدترین پروژه سینمایی خود با نام «کودتا» را نوشته است که به زودی آن را جلوی دوربین می برد.

به گزارش فیلم نت نیوز، احسان بیگلری با اشاره به ساخت دومین تجربه سینمایی خود گفت: فیملنامه ای با همکاری پریسا هاشم پور با نام «کودتا» نوشته ام و در تلاشم تا این پروژه سینمایی را در سال جاری جلوی دوربین ببرم.

وی ادامه داد: این فیلمنامه نیز مانند « برادرم خسرو » یک داستان روانشناختی است که می توان آن را یک اثر درام روانشناختی دانست. البته فیلمنامه این پروژه برای تکمیل شدن کمی زمان می برد. اما حتما قطعا تا اواخر سال جاری جلوی دوربین می رود.

این کارگردان جوان سینما تاکید کرد: «کودتا» یک اثر پربازیگر و بسیار سخت است و چون سخت است باید در فرصت مناسب جلوی دوربین برود.

وی توضیح داد: فضای «کودتا» نسبت به « برادرم خسرو » بسیار متفاوت است، اما نگاه آن تکمیل کننده نگاه قبلی ام در فیلم «برادرم خسرو» است، اما برخلاف آن داستان پربار و شلوغی است.

بیگلری در پایان با اشاره به زمان اکران فیلم « برادرم خسرو » گفت: در حال حاضر سعید ملکان و علی سرتیپی آخرین رایزنی ها را برای اکران این فیلم سینمایی می کنند، آنچه که مشخص است، «برادرم خسرو» آبان ماه در سینماهای کشور اکران می شود.

منبع : خبرگزاری مهر

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *