فیلمبرداری تازه‌ترین اثر سینمایی مصطفی کیایی به زودی آغاز می‌شود

سحر دولتشاهی به «چهار راه استانبول» پیوست

سحر دولتشاهی به «چهار راه استانبول» پیوست
بعد از بهرام رادان و محسن کیایی، سحر دولتشاهی، رعنا آزادی‌ور و ماهور الوند هم به تازه‌ترین پروژه مصطفی کیایی به نام «چهار راه استانبول» پیوستند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، آخرین مراحل پیش تولید فیلم سینمایی چهار راه استانبول به کارگردانی مصطفی کیایی در حال انجام است و به زودی فیلمبرداری این فیلم که پیش از این پلاسکو نام داشت آغاز خواهد شد.

سحر دولتشاهی، ماهور الوند و رعنا آزادی‌ور جدیدترین بازیگرانی هستند که بعد از بهرام رادان و محسن کیایی حضورشان در «چهار راه استانبول» قطعی شده است.

این فیلم  سومین تجربه همکاری سحر دولتشاهی با مصطفی کیایی است. عصر یخبندان و بارکد فیلم‌های دیگری هستند که دولتشاهی در آنها با کیایی همکاری کرده است.

«چهار راه استانبول» ششمین ساخته سینمایی کیایی است که مانند ساخته‌های قبلی‌اش فیلمی پربازیگر خواهد بود. کیایی سال گذشته فیلم «بارکد» را در اکران داشت که به فروش ١٢ میلیارد تومانی دست یافت.

پیش از این مصطفی کیایی از ساخت سریال لیلای من برای شبکه نمایش خانگی خبر داده بود. «در تلاش هستیم تا منابع مالی این پروژه شبکه نمایش خانگی را تامین کنیم و امیدوارم در صورتی که همه برنامه‌ها به خوبی پیش برود، این سریال را شش ماه دوم سال جلوی دوربین ببریم.»

او درباره این سریال گفته بود: «لیلای من» یک سریال ملودرام و بسیار پرتعلیق و پرکشش است که می‌تواند در جذب مخاطب در شبکه نمایش خانگی موفق باشد.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *