اولین ساخته‌ی مهران مهدویان برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر آماده می‌شود

«چشم‌ها» با نام «اگزما» در راه فجر

«چشم‌ها» با نام «اگزما» در راه فجر
اولین تجربه‌ی کارگردانی مهران مهدویان که با نام «چشم‌ها» ساخته شده بود و در بخش هنر و تجربه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر حضور داشت، با نامی تازه برای حضور در جشنواره‌ی جهانی فیلم فجر آماده می‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛فیلم سینمایی چشم‌ها به کارگردانی مهران مهدویان با تغییر نام به اگزما برای حضور در جشنواره جهانی فجر آماده شد.

 اگزما به‌عنوان اولین تجربه کارگردانی مهران مهدویان، یک اثر اجتماعی با ساختاری تجربی است که در بخش هنر و تجربه سی‌و‌پنجمین جشنواره فجر حضور داشت و حالا فرم تقاضای حضور در جشنواره جهانی فجر را پر کرده و پروانه نمایش آن نیز برای اکران در گروه هنر و تجربه صادر شده است و در نوبت اکران قرار دارد.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: رویا در تلاش است زندگی خود را در آرامش نگه دارد، از طرفی نمی خواهد شوهرش از گذشته اش با خبر شود.او در این مسیر با مشکلاتی مواجه می شود.

در فیلم سینمایی اگزما که مهدویان فیلمنامه آن را نیز نوشته است، شیوا مکی‌نیان، دیبا زاهدی، حسام محمودی، کریم امینی، کمیل علیپور و نادر فلاح به ایفای نقش پرداخته‌اند. محسن قرائی هم به عنوان مشاور کارگردان در این پروژه حضور دارد.

فیلم اگزما

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *