چرا مناظره دیشب «هفت» ناگهان تمام شد؟

چرا مناظره دیشب «هفت» ناگهان تمام شد؟
مسعود فراستی که دبیر قسمت نقد برنامه هفت هم هست، درباره ی قطع شدن ناگهانی مناظره بین او و هوشنگ گلمکانی توضیح داد.

به گزارش فیلم نت نیوز، شب گذشته مناظره هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی در برنامه «هفت» به جز مسائلی که به مجله فیلم مربوط می‌شد، به مسائل حاشیه‌ای دیگری نیز در دهه شصت کشیده شد. این مناظره به شکل عجیب و ناگهانی تمام شد و این‌طور به نظر می‌رسید که ناظران پخش تلویزیون خواسته‌اند برنامه به پایان برسد. اما فراستی در گفت‌وگو با آی سینما می‌گوید: «ابدا مشکلی در این رابطه به وجود نیامده است.»

بهروز افخمی شب گذشته بعد از دومین قطع ناگهانی مناظره هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی در مقابل دوربین ظاهر شد و نتایج نظرسنجی این برنامه را اعلام کرد و پس از آن دوباره درگذشت داوود رشیدی را تسلیت گفت و بدون هیچ توضیحی درباره اتمام مناظره، برنامه «هفت» پایان یافت.

با توجه به این اتفاق، فراستی دبیر نقد این برنامه در پاسخ به آی سینما که آیا به میان آمدن صحبت‌هایی حساسیت‌برانگیز درباره دهه شصت باعث شده مسئولان صداوسیما توصیه یا تذکری به عوامل «هفت» داده باشند، می‌گوید: «ابدا چنین اتفاقی نیافتاد و مشکلی در این رابطه به وجود نیامد.»

این منتقد قطع مناظره شب گذشته را طبیعی می‌داند و توضیح می‌دهد: «دیشب زمان ما به پایان رسیده بود، من آخرین جمله را گفتم و مناظره به پایان رسید.» آن‌طور که او در ادامه می‌گوید هوشنگ گلمکانی با حالتی دوستانه از استودیو خارج شده و مشکلی در پشت صحنه نیز به وجود نیامده است.

با این‌حال صحبت‌هایی درباره دهه شصت در این مناظره مطرح شد و نام‌هایی نیز آورده شد که از روال معمولی صداوسیما خارج است، که فراستی هر نوع برخورد در این موارد را نیز رد کرد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *