چرا اصغر فرهادی در جشنواره سی و چهارم حضور ندارد

چرا اصغر فرهادی در جشنواره سی و چهارم حضور ندارد
بعد از اینکه مشخص شد جدیدترین اثر اصغر فرهادی به سی و چهارمین جشنواره فجر نمی رسد، گمانه زنی های زیادی در این باره انجام گرفت، اما پاسخ روابط عمومی این فیلم تکلیف همه را مشخص کرد.

به گزارش فیلم نت، حضور نداشتن فیلم ” فروشنده” به کارگردانی اصغر فرهادی در سی و چهارمین جشنواره ی فیلم فجر برای علاقمندان سینما مهم بود و به همین خاطر حرف و حدیثهای زیادی در این زمینه به گوش می رسد.

حدس عده ای این بود که فیلم جدید اصغر فرهادی از جشنواره کنار گذاشته شده و عده ای هم بر این عقیده بودند که کار تولید و ساخت این فیلم اساسا تا زمان جشنواره ی فجر تمام نخواهد شد.

روابط عمومی این فیلم با پاسخ روشن خودش، تمام حرف و حدیثها را پایان داد و اینگونه اعلام کرد :  این فیلم از ابتدا فرم شرکت در جشنواره فجر را پر نکرده است و قراری مبنی بر نمایش آن در جشنواره وجود نداشت و اگر امکان نمایشی برای آن باشد در بخش بین الملل جشنواره در اردیبهشت ماه 95 است. بعد از نمایش احتمالی در این بخش و جشنواره های خارجی فیلم تازه اصغر فرهادی در ایران به نمایش در می آید.

بر اساس اعلام عوامل فیلم”فروشنده”، چهل درصد از از فیلم‌برداری این پروژه انجام شده و تصویربرداری آن نیمه اول اسفندماه به پایان خواهد رسید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *