معادی در گفتگو با فیلم نت نیوز:

«بمب» به زودی کلید می خورد/ علاقه بازیگر «جدایی نادر از سیمین» به دفاع مقدس

«بمب» به زودی کلید می خورد/ علاقه بازیگر «جدایی نادر از سیمین» به دفاع مقدس
بازیگر فیلم کمپ ایکس ری گفت: به زودی نوشتار فیلمنامه «بمب» به پایان می رسد و تولید آن را کلید میزنم.

پیمان معادی در گفتگوی اختصاصی با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که شما مشغول نوشتن فیلمنامه ای به نام «بمب» هستید،  آیا اسم آن وجه سیاسی دارد؟ گفت: من خیلی خوشحالم از سیاست هیچی نمی دانم و نه قراره تا آخر عمرم به سیاست نزدیک بشوم چون این کارو بلد نیستم و هنر را به خاطر هنر کار می کنم.

وی افزود: فیلمنامه ای مشغول نوشتن آن هستم داستانش در زمان بمباران شهر تهران رخ می دهد و این موضوع به تجربه شخصی من بر میگردد و شرایط آن زمان را به خوبی به یاد دارم و قصه این فیلم در آن شب های بمباران اتفاق می افتد و برای همین اسم «بمب» را برای آن انتخاب کرده ام و هیچ وجه سیاسی ندارد.

بازیگر فیلم «جدایی نادر از سیمین» در خصوص زمان پایان نوشتار فیلمنامه و شروع تولید، گفت: 4 سالی است که درگیر این فیلمنامه هستم و این فیلمنامه چهار سال پیش جایزه آسیا پسفیک را دریافت کرد، ولی بازی در یک سری از پروژه ها همیشه کار را عقب می اندازد، ولی روزهای اخر نوشتن فیلمنامه است و به زودی تولید آن را کلید می زنیم.

معادی گفت: در فیلم «بمب»هم بازی میکنم و هم کارگردانی کار را بر عهده دارم.

وی افزود: کار بمب از همه کار هایی که ساخته شده خیلی کتفاوت است و یکی از دغدغه های من ساختن فیلم در مورد دفاع مقدس است و خیلی دوست دارم در مورد جنگ بنویسم و موضوعاتی را بنویسم که دوستداریم دنیا آن را بشنود ولی فیلمنامه بمب کاملا متفاوت است، هرچند که قبلا همه چیز را همه گفته اند ولی این فیلمنامه لحن و لحجه خود من را دارد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0
برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *