فیلمبرداری فیلم تازه‌ی محسن دامادی از نیمه گذشت

پژمان بازغی مقابل دوربین «همه‌چی عادیه» + تصاویر

پژمان بازغی مقابل دوربین «همه‌چی عادیه» + تصاویر
پژمان بازغی که این روزها فیلم «هلن» را روی پرده‌ی سینماها دارد، این روزها مقابل دوربین فیلم «همه‌چی عادیه» رفته است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ فیلمبرداری همه چی عادیه! در تهران از نیمه گذشت. همه چی عادیه!  عنوان جدیدترین فیلم سینمایی محسن دامادی است که فیلمبرداری آن از اوایل بهمن در تهران آغاز شده و تاکنون 60 درصد از آن مقابل دوربین رفته است.

گروه از چند روز گذشته در یک ایستگاه راه‌آهن حضور دارند و در این سکانس‌ها پژمان بازغی برای اولین بار مقابل دوربین ساخته جدید دامادی رفته است. به جز بازغی، عباس غزالی، عرفان حسینی و بهنوش بختیاری هم در این لوکیشن مقابل دوربین رفته‌اند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، فیلمبرداری این فیلم تا دو هفته آینده به پایان می‌رسد. فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در تهران و ورامین انجام می شود. پس از پایان فیلمبرداری در تهران، بخش های مربوط به ورامین مقابل دوربین خواهد رفت.

عباس غزالی، بهنوش بختیاری، رز رضوی، (با هنرمندی) پژمان بازغی، رضا رویگری، لیلا بلوکات و (با حضور) سحر قریشی، همراه با نگین معتضدی، صفر کشکولی، بیتا عالمی، اسما حسینی، امیر جنانی و عرفان حسینی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. همه چی عادیه! مضمونی اجتماعی با رگه هایی کمدی دارد و داستانی از مشکلات روز جامعه را روایت می کند.

همه چی عادیه

همه چیز عادیه

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *