«هجوم» با بازی بابک کریمی و لوون هفتوان آماده نمایش می‌شود

پوستر «هجوم» شهرام مکری رونمایی شد

پوستر «هجوم» شهرام مکری رونمایی شد
در آستانه اکران پاییزی پوستر سومین فیلم شهرام مکری با نام «هجوم» منتشر شد.

پوستر فیلم سینمایی هجوم به کارگردانی شهرام مکری و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، این پوستر به دو زبان انگلیسی و فارسی طراحی شده و در اولین شماره نشریه «سینمای هنر و تجربه» که روی کیوسک آمده به چاپ رسیده است. پوستر فیلم «هجوم» اولین نمونه از مجموعه پوستر سه‌گانه این فیلم است. بابک یادگاریان طراحی پوستر «هجوم» که برای اولین بار در این نشریه به چاپ رسیده را برعهده دارد. او برای طراحی پوستر ماهی و گربه تندیس جشن خانه سینما را دریافت کرد.

«هجوم» سومین فیلم بلند شهرام مکری است که بهار سال گذشته جلوی دوربین رفت و به احتمال زیاد پاییز امسال در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده می‌رود. داستان این فیلم درباره یک تیم ورزشی آماتوری و مربی‌شان است. اعضای تیم رازی برای پنهان کردن دارند و گروهی در جستجوی پیدا کردن سرنخ‌هایی از این ماجرا هستند.

فیلمنامه این فیلم را شهرام مکری به همراه نسیم احمد‌پور نوشته است. این دومین فیلم شهرام مکری است که در «ایران نوین فیلم» ساخته شده است.

عبدآبست، الهه بخشی، بابک کریمی، محمد ساربان، لوون هفتوان، پدرام شریفی، مهدی اعتماد‌سعید، بهزاد دورانی، میلاد رحیمی، فراز مدیری، سجاد تابش، محمد برهمنی، سعید زارعی، ایمان صیاد برهانی، مجید یوسفی، اسماعیل گرجی، علی میری، رامتین هوشمند، محمد تقی‌زاده فرید، مجید اسدی، سهیل سمیعی و زهرا سلیمانیان بازیگران فیلم «هجوم» هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *