در آستانه‌ی اکران عمومی سومین فیلم افشین هاشمی

نخستین پوستر فیلم «گذر موقت» رونمایی شد

نخستین پوستر فیلم «گذر موقت» رونمایی شد
فیلم «گذر موقت» که سومین ساخته‌ی افشین هاشمی است، از نیمه مرداد در سینماها به نمایش درمی‌آید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم گذر موقت به کارگردانی افشین هاشمی، از نیمه مرداد در سینماهای تهران و شهرستان اکران می‌شود و در آستانه اکران «گذر موقت» پوستر رسمی آن رونمایی شد.

احسان برآبادی طراح پوستر «گذر موقت»، ضمن حفظ فضای مفرح و فانتزی فیلم، با توجه به حال و هوای جاری در فیلم برای طراحی اش نگاهی به پوسترهای فیلمهای علی حاتمی داشته است.

«گذر موقت» یک فیلم شاد، مفرح و کمدی است که در آن تعداد زیادی از بازیگران سینما و تئاتر حضور دارند. داستان فیلم «گذر موقت» درباره‌ی دو مرد است که در شبی تاریک تصمیمی مفرح می‌گیرند و سفری شبانه را در دل شهر آغاز می‌کنند.

اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته‌آ بهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیام امیرعبدالهیان، آوا درویشی، مرتضی ضرابی، شقایق دهقان، هومن برق‌نورد و لادن مستوفی از بازیگران این فیلم هستند و تهیه‌کنندگی آن را مهدی رحمانی برعهده دارد.

پخش فیلم برعهده رسانه فیلمسازان مولود به مدیریت حبیب اسماعیلی است. به گفته‌ی افشین هاشمی، برای اکران «گذر موقت» هفت مورد اصلاحیه به گروه سازنده اعلام شده است که سه مورد آن با گفت‌وگو با شورای اهالی پروانه نمایش حل شد اما چهار مورد دیگر اصلاح انجام شد.

 فیلم «گذر موقت» سومین ساخته‌ی افشین هاشمی است و او پیش از این کارگردانی فیلم‌های خسته نباشید و صدای آهسته را برعهده داشته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *