پسر خسرو شکیبایی رسما وارد سینما شد + عکس

پسر خسرو شکیبایی رسما وارد سینما شد + عکس
پوریا شکیبایی فرزند مرحوم خسرو شکیبایی در اولین حضورش در عرصه سینما،با فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه، همکاری خواهد کرد.

به گزارش فیلم نت و به نقل از خبرگزاری فارس، پوریا شکیبایی، فرزند مرحوم ” خسرو شکیبایی”  اولین حضورش در عرصه سینما را تجربه خواهد کرد. این موضوع با  صدا پیشگی در فیلم «باز باران» رخ می دهد.

موضوع فیلم ” باز باران” درباره ی کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه است. او در مورد آغاز فعالیت سینمایی اش و اینکه چگونه با عوامل این فیلم، همکاری خواهد کرد، گفت :باز بارانی‌ها آمدند و حال خوب برایم به سوغات آوردند.حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می‌کنند برایم آرامش بخش است.

شکیبایى  از امیرحسین محمدخانی بعنوان نویسنده و کارگردان این فیلم تمجید کرد و گفت : زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم چرا که معتقدم پیام این فیلم برای کودکان بیمار می‌تواند این باشد که آنها تنها نیستند، باز هم باران می‌آید و زندگی را با خودش می‌آورد،چشم خدا به باز بارانی‌هاست، پس نگران نیستم.

اما جالب است بدانید که فیلم” باز باران” یک فیلم کوتاه است و با حضور چهره هایی مثل سعید داخ، ارسطو خوش رزم، مهتاب امین الرعایا و … تولید شده است.

Shakibayi

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *