پس از 4 سال کاری از صباغ‌زاده روی پرده سینماها می‌آید

پروانه نمایش «خانه کاغذی» صادر شد

پروانه نمایش «خانه کاغذی» صادر شد
پروانه نمایش فیلم سینمایی «خانه کاغذی» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده روز گذشته صادر شد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایی خانه کاغذی پیشتر در بخش جلوه‌گاه شرق جشنواره جهانی فجر به نمایش در آمده و مورد توجه اصحاب رسانه قرار گرفته بود.
تینا پاکروان با مشارکت امیرحسین عبدالهی تهیه این فیلم را برعهده داشته و ‎پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، ارد زند و شقایق فراهانی در خانه کاغذی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
‎مهدی صباغ ‌زاده پس از چهار سال دوری از سینما خانه کاغذی را کارگردانی کرده و  فیلم‌نامه آن را  خسرو نقیبی و علی مسعودی‌نیا بر اساس فیلم‌نامه‌ «فصل سرد» نوشته‌  مهدی صباغ‌زاده، حسن قلی‌زاده نوشتند.
مدیریت فیلمبرداری خانه کاغذی بر عهده علیرضا زرین دست است.
در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: امیرعلی ابراهیمی روزنامه‌نگار کنارکشیده در خانه‌ قدیمی‌اش همراه دخترش سارا که او هم روزنامه‌نگار است، زندگی می‌کند. بازگشت مینو که روزگاری عاشق هم بوده‌اند و شنیدن حقایق درباره‌ دلایل رفتن او، امیرعلی را مجاب به بازگشت دوباره و افشای اسراری می‌کند که بابت آن‌ها خود را بازنشسته کرده است. از سوی دیگر سارا که دل در گروی عشق سردبیرش دارد، راه و رسمی متفاوت از پدر برای زندگی‌اش انتخاب کرده…
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *