فیلمبرداری تازه‌ترین ساخته‌ی حمید نعمت‌الله به پایان رسید

پایان «شعله‌ور» در زابل

پایان «شعله‌ور» در زابل
حمید نعمت‌الله امسال با فاصله کمی از پایان ساخت فیلم «رگ خواب»، فیلم بعدی‌اش «شعله‌ور» را مقابل دوربین برد. فیلمی که برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر درخواست داده بود اما تولید فیلم زمان بیشتری نیاز داشت و «شعله‌ور» به جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر نرسید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ فیلم سینمایی شعله‌ور  به کارگردانی حمید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی از تاریخ ۲۱ مهر وارد مرحله فیلمبرداری شد و بعد از گذشت ۱۲۰ جلسه فیلمبرداری، بعد از چهار ماه  در شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان به پایان رسید.

امین حیایی، دارا حیایی، زری خوش‌کام، پانته‌آ مهدی‌نیا، مژگان صابری و بهمن پرورش بازیگران اصلی فیلم شعله‌ور   هستند.

فیلمنامه شعله‌ور به طور مشترک توسط هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله بنوشته شده و قصه‌ای اجتماعی دارد.  این فیلم داستان زندگی مردی را روایت می‌کند  که  احساس می‌کند «عددی نشده» است و این احساس او همه‌ زندگی‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

بعد از واکنش‌های متفاوت بعد از نمایش فیلم رگ خواب با فیلمنامه‌ی معصومه بیات و کارگردانی حمید نعمت‌الله در جشنواره‌ی فیلم فجر و البته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن که برای بازی در این فیلم نصیب لیلا حاتمی شد؛ خیلی‌ها منتظرند تا ببینند امین حیایی در نقش اصلی فیلم شعله‌ور چه ویژگی‌های تازه‌ای از بازیگری‌اش به نمایش خواهد گذاشت.

محمدرضا شفیعی تهیه‌کنندگی شعله‌ور را بر عهده دارد و حمید نعمت‌الله و هادی مقدم‌دوست تجربه‌ی ساخت سریال موفق وضعیت سفید را با شفیعی پشت‌سر گذاشته‌اند. روزبه رایگا مدیر فیلمبرداری، مهرداد میرکیانی طراح گریم، محمدرضا شجاعی طراح لباس و صحنه و امیرحسین شجاعیعکاس فیلم تازه‌ نعمت‌الله هستند.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *