آخرین مصوبات شورای صنفی نمایش،

اکران یک فیلم توقیفی دیگر از چهارشنبه

اکران یک فیلم توقیفی دیگر از چهارشنبه
سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی پس از حدود 4 سال توقیف و یک فیلم دیگر از چهارشنبه این هفته خبر داد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره آخرین مصوبات شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز دوشنبه اول بهمن ماه شورای صنفی نمایش مصوب شد فیلم سینمایی «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی از چهارشنبه سوم بهمن ماه در گروه سینمایی زندگی جایگزین فیلم «درساژ» به کارگردانی پویا بادکوبه شود و نمایش «درساژ» در زیر گروه ادامه یابد.

او ادامه داد: همچنین فیلم «ترانه» به کارگردانی مهدی صاحبی از چهارشنبه سوم بهمن ماه در سرگروه کورش جایگزین فیلم «کلمبوس» به کارگردانی هاتف علیمردانی می‌شود اما اکران «کلمبوس» در زیرگروه ادامه خواهد داشت.

فرجی افزود: فیلم سینمایی «سوء تفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی، بعد از جشنواره فیلم فجر در گروه آزادی اکران می‌شود و بقیه فیلم‌های روی پرده همچون روال سابق به اکران خود ادامه خواهند داد.

او در پایان بیان کرد: جعفر صانعی مقدم مدیر گروه سینمایی «هنر و تجربه» نیز در جلسه امروز شورای صنفی اکران حضور داشت و از همراهی و همفکری در نمایش فیلم‌های «هنر و تجربه» و ادامه همکاری در روند هرچه بهتر دیده شدن آثار «هنر و تجربه» گزارشی ارائه کرد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *