واکنش تهیه‌کننده «دلم میخواد» به فرمان‌آرا /سازمان سینمایی به لواسانات منتقل گردیده؟

واکنش تهیه‌کننده «دلم میخواد» به فرمان‌آرا /سازمان سینمایی به لواسانات منتقل گردیده؟
علی تقی‌پور، تهیه کننده فیلم «دلم می خواد»، متنی را که البته لحنی طنازانه دارد منتشر کند و تلویحا عزل خود از تهیه کنندگی “دلم میخواد” را زیر سوال ببرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، چند روز پیش خبری منتشر شد پیرامون فیلم جدید بهمن فرمان آرا که در خلال آن خبر، درباره سرنوشت آخرین فیلم ساخته شده توسط بهمن فرمان آرا به نام «دلم می‌خواد» از تغییر تهیه کننده آن و حضور بانک آینده به عنوان سرمایه گزار صحبت شده بود.

آن خبر موجب شده علی تقی‌پور، تهیه کننده فیلم «دلم می خواد»، متنی را که البته لحنی طنازانه دارد منتشر کند و تلویحا عزل خود از تهیه کنندگی «دلم میخواد» را زیر سوال ببرد.

فیلم نت نیوز متن نوشته علی تقی پور را ارائه می دهد:

خبر فوری(هنر ناگهانی)

به صورت ناگهانى سازمان سینمایى از بهارستان به شهرستان لواسانات منتقل گردید و با همین انتقال مکان به صورت ناگهانى، رییس سازمان سینمایى نیز تغییر کرد.
و به صورت ناگهانى نیز جناب آقاى استاد بهمن فرمان آرا با حفظ سمت به ریاست این سازمان جهت تصمیم گیریهاى قانونى در منزل خود، توسط خود، به صورت ناگهان  منصوب شد.
قبل از این نیز در سالهاى گذشته هواداران ایشان، مشاوران تبلیغاتى ایشان و یا خود ایشان، ایشان را توسط خودشان حتى به تهیه کنندگى اجرایى فیلم «آخرین وسوسه مسیح» ساخته مارتین اسکورسیزى (به استناد ویکى پدیا)، نیز منصوب کرده بودند. (پیشنهاد سرمایه گذارى از سوى استیون اسپیلبرگ، خرید خانه چارلى چاپلین و… نیز از این دست است)
بعد از انتصاب ایشان توسط خودشان به سمت ریاست سازمان سینمایى به صورت ناگهانى، اولین اقدامى که جهت اعتلاى سینماى حرفه اى انجام دادند تا مِتُدى نوین، بدیع و پیشرو جهت الگوپذیرى سینماى جهان نیز باشد عزل تهیه کننده  آخرین فیلمشان بعد از گذشت سه سال از تولید، و همزمان با  زمزمه هاى اکران عمومى فیلم به صورت کاملاً قاطع در منزل شخصى خود، و انتصاب یک بانک به عنوان تهیه کننده جدید به صورت ناگهانى بوده است.
امید آن است که ایشان با درایت، شناخت و التزامى که نسبت به قانون، فرهنگ و هنر سینما در دهه هشتم زندگى با برکت خود دارند، و با عنایت به مسئولیت جدیدى که براى خود به صورت ناگهانى ایجاد کرده اند، و با تکیه بر دانش علمى، فرهنگى و هنرى که در ایشان متبلور است بتوانند با عزل و انتصابات  بعدى راه گشاى  هنر-صنعت سینما باشند.

و من ا…التوفیق
رونوشت: جراید و خبرگزارى هاى پابرجا
پى نوشت: تهیه کننده ى معزول !!!

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم «دلم می‌خواد» بر اساس فیلمنامه نویسنده جوان، امید سهرابی ساخته ‌شده است.

رضا کیانیان، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، رویا نونهالی، صابر ابر، علی سرابی، رضا بهبودی، ندا مقصودی، پیام دهکردی، بهناز جعفری، سحر دولتشاهی، آرمینه زیتون‌چیان، فرزین صابونی، احمد ساعتچیان و مریم بوبانی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *