هیات انتخاب جشنواره‌ی بین‌المللی کودکان و نوجوانان معرفی شدند

قدم‌های اول جشنواره‌ی فیلم کودک و نوجوان اصفهان

قدم‌های اول جشنواره‌ی فیلم کودک و نوجوان اصفهان
سال گذشته بعد از بحث‌هایی که درباره‌ی جداسازی جشنواره‌ی فیلم‌های کودک از فیلم‌های نوجوان و مکان برگزاری جشنواره انجام شد؛ بالاخره جشنواره‌ی فیلم کودک و نوجوان در شهر اصفهان برگزار شد. امسال هم سی‌امین دوره‌ی این جشنواره در اصفهان برگزار می‌شود تا ظاهرا شهر اصفهان به مکان اصلی این جشنواره تبدیل شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ علیرضا رضاداد دبیر سی‌امین دوره جشنواره بین المللی کودکان و نوجوانان در احکام جداگانه اعضای هیات انتخاب آثار بین المللی این جشنواره را معرفی کرد. علیرضا رضاداد دبیر سی‌امین دوره‌ی جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد را به عنوان اعضای هیات انتخاب آثار بین المللی سی‌امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی کرد.

بر اساس توافقنامه بین سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، شهرداری اصفهان و بنیاد سینمایی فارابی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان از ۹ تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۶ برابر با ۳۰ ژوئن تا ۶ جولای ۲۰۱۷ میلادی برگزار می شود.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت های بنیاد سینمایی فارابی (www.fcf.ir) و جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان (www.icff.ir) و مطالعه متن کامل فراخوان در این جشنواره شرکت کنند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *