هیئت انتخاب جشنواره «چهل چراغ» در بخش فیلم سینمایی و تلویزیونی معرفی شدند

هیئت انتخاب جشنواره «چهل چراغ» در بخش فیلم سینمایی و تلویزیونی معرفی شدند
اعضای هیات انتخاب نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» در بخش فیلم های تلویزیونی و سینمایی معرفی شدند.

به گزارش فیلم نت نیوز، اعضای هیئت انتخاب نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» در بخش فیلم های تلویزیونی معرفی شدند.
سید محمود رضوی، حمید بهمنی، رویا تیموریان، محمدعلی باشه آهنگر و مهدی صباغ زاده از اعضای هیات انتخاب در بخش فیلم های تلویزیونی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» هستند.
بازبینی آثار ارسال در این بخش نیز به پایان رسیده و نتیجه آرای هیات انتخاب به دبیرخانه این جشنواره تحویل داده شده است.
مجموع فیلم های ارسال شده به دبیرخانه نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» 2018 اثر است و از این تعداد 48 فیلم تلویزیونی توسط هیات انتخاب بازبینی شده است.

هیات انتخاب جشنواره «چهل چراغ» در بخش فیلم های سینمایی معرفی شدند
اعضای هیئت انتخاب نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» در بخش فیلم های سینمایی معرفی شدند.
به گزارش ستاد خبری جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ»، اعضای هیئت انتخاب نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» در بخش فیلم های سینمایی معرفی شدند.

رضا میر کریمی، ابوالفضل جلیلی، محمدرضا شفیعی، فریدون جیرانی و سید ضیا الدین هاشمی از اعضای هیات انتخاب در بخش فیلم های سینمایی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» هستند که بازبینی آثار ارسال شده در این بخش را به پایان رسانده اند.
مجموع فیلم های ارسال شده به دبیرخانه نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» 2018 اثر است و از این تعداد 17 فیلم سینمایی توسط هیات انتخاب بازبینی شده است.
نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» با موضوع زندگی امام حسین (ع) از تاریخ 22 تا 28 شهریور ماه و بین اعیاد  غدیر و قربان در تهران برگزار می شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *