نقش آفرینی هومن برق نورد در سریال شهرزاد

نقش آفرینی هومن برق نورد در سریال شهرزاد
به بهانه ی حضور هومن برق نورد در سریال شهرزاد، نکاهی گذرا به کارنامه ی کاری او داشته ایم.

به گزارش فیلم نت، هومن برق نورد بازیگر 46 ساله ی کشورمان است که در عرصه های مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد. اگر بخواهیم به برخی از آثاری که در حوزه های مختلف با حضور او دیده شده است اشاره کنیم، نام های زیر را خواهیم دید: مثلا در حوزه ی تئاتر :  مرغابی وحشی، خلایق هر چی لایق (کارگردان)، آوازخوان طاس و …. یا در سینما آثاری همچون : یک تکه نان، آرایش غلیظ، ملکه، کیفر و … ور در عرصه ی سریال تلویزیونی آثار از قبیل : آقا و خانم سنگی،پرده نشین، دودکش، زمانه، دزد و پلیس و ….

همانطور هم که در کارنامه ی کاری او دیده می شود، هم کارهای خوبی در زمینه ی طنز داشته و هم کارهای ماندگاری در ژانر جدی، که هر کدام از این آثار در جایگاه خودشان ، طرفدارانی داشته اند.

اما علتی که در این مطلب به او و کارهایش پرداخته ایم، حضورش در نقش سرهنگ تیموری در سریال شهرزاد است. نقشی که اگر چه در ابتدای کار، کمی کمرنگ به نظر می رسد، اما خود برق نورد در اظهار نظرهایش اعلام کرده  به مرور که سریال جلو می رود این نقش پر رنگتر خواهد شد. در ضمن او از بازی در کنار اساتیدی همچون علی نصیریان بسیار خوشحال است و انرژی را که از این استاد پیشکسوت در این کار می بیند حیرت انگیز می داند.

سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی، پنجمین همکاری او با برق نورد است. آنها قبل از این سریال در کارهایی با نامهای : اشک‌ها و لبخندها، در مسیر زاینده رود، زمانه که همگی سریال بوده اند در کسوت کارگردان و بازیگر همکاری داشته اند و فیلم سینمایی کیفر هم نمونه ی دیگری از همکاری این دو نفر است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *