اکران فیلمی از محمد‌مهدی عسگرپور در گروه هنر و تجربه

«هفت و پنج دقیقه» با عطاران و کیانیان به سینماها می‌آید

«هفت و پنج دقیقه» با عطاران و کیانیان به سینماها می‌آید
در ادامه‌ی اکران فیلم‌هایی که چند سالی است بدون دلیل مشخص از چرخه‌ی اکران جا مانده‌اند،در گروه هنرو‌تجربه؛ فیلم کم سر و صدایی از محمد‌مهدی عسگرپور که در فرانسه ساخته شده به زودی در این گروه سینمایی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ فیلم هفت و پنج دقیقه ساخته محمدمهدی عسگرپور که در سال ۸۷ در فرانسه ساخته شد، بعد از هشت سال قرار است در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شود. هفت و پنج دقیقه مضمونی اجتماعی دارد و بر اساس فیلمنامه‌ی فرهاد توحیدی ساخته شده است. این فیلم قرار است از چهار اسفند در سینماهای گروه هنر وتجربه اکران شود.

هفت و پنج دقیقه داستان زندگی سه زن مهاجر را روایت می‌کند. آن‌ها در شهر کوچکی در فرانسه می‌کند. این سه زن هر کدام در مواجهه با جامعه و خانواده خود دست به انتخاب‌هایی می‌زنند که زندگی آن‌ها را تحت‌الشعاع قرار داده است.

   ایزابل پاسکو، لیندا بوئنی، ملینا مورس و تام نوامبر بازیگران غیر ایرانی هفت و پنج دقیقه  و رضا کیانیان و رضا عطاران  به عنوان دو بازیگر ایرانی در این فیلم حضور دارند. محمدرضا تخت‌کشیان تهیه‌کننده فیلم بوده و محمود کلاری، مدیریت فیلمبرداری، ملک‌جهان خزایی، طراحی صحنه و لباس، علی عابدینی، طراحی گریم و علی کهن‌دیری ساخت موسیقی هفت و پنج دقیقه را بر عهده دارد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *