« هجوم » شهرام مکرى بدون بازیگر زن کلید خورد

« هجوم » شهرام مکرى بدون بازیگر زن کلید خورد
کارگردان فیلم ماهی و گربه توضیحاتی در مورد روند ساخت جدیدترین اثرش داد

به گزارش فیلم نت نیوز، شهرام مکری کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت جدیدترین فیلم سینمایی خود با نام «هجوم» گفت:تمرین‌های خود را مدتی است که از 7 فروردین شروع کردیم و دوربین وارد تمرین‌ها شدند و هم اکنون پروسه جزئیات میزانسن‌هایمان را انجام می‌دهیم. امیدوارم از 10 اردیبهشت بتوانیم وارد کارهای فیلم‌برداری نهایی شویم تا به امروز همه چیز طبق برنامه ریزی‌های انجام شده صورت گرفته است.

وی افزود: نکته ویژه راجع به این کار این است که دنبال تجربه کردن فضای جدیدتری نسبت به فیلم «ماهی‌وگربه» هستم. البته فکر می‌کنم تماشاگرانی که فیلم قبلی مرا دیدند به چیزهای آشنایی در قیاس با «هجوم» برسند. نکته مهم‌تر اینجا است که هم در داستان گویی و هم در مدل نشان دادن برخورد با ژانر سینمایی پلیسی و معمایی سعی کردم تجربه‌های جدیدتری را بدست بیاورم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

این کارگردان در مورد انتخاب بازیگران «هجوم» عنوان کرد: بابک کریمی، لوون هفتوان، پدرام شریفی، عبد عادست، مهدی اعتماد سعید و محمد ساربان از بچه‌های تئاتر و کاراکترهای اصلی فیلم هستند.

مکری با بیان این مطلب که فیلم «هجوم» کاراکتر زن ندارد، خاطر نشان کرد: در این فیلم به اقتضای فیلمنامه از بازیگر زن استفاده نکردیم البته شاید تا حدودی خطرناک هم باشد.

داستان این فیلم که موضوعی پلیسی جنایی دارد، در یک ورزشگاه بسکتبال می‌گذرد. قتلی در این ورزشگاه اتفاق می‎افتد و چند مامور پلیس درگیر پرونده این قتل می‌شوند و برای یافتن سرنخ‌هایی به محل وقوع قتل می‎آیند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *