نخستین نمایش بین‌المللی «هجوم» در آلمان

«هجوم» شهرام مکری در جشنواره فیلم برلین

«هجوم» شهرام مکری در جشنواره فیلم برلین
فیلم سینمایی «هجوم» به کارگردانی شهرام مکری و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی به بخش پانوراما جشنواره فیلم برلین دعوت شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، به دلیل اکران هجوم در ایران، امکان حضور در بخش مسابقه اصلی وجود نداشت و به این ترتیب نخستین نمایش بین‌المللی «هجوم» با جشنواره برلین آغاز می‌شود. محمد اطبایی پخش‌کننده بین‌المللی فیلم پیش‌تر اعلام کرده بود که نمایش‌های خارجی این فیلم از سال ٢٠١٨  اغاز خواهد شد.

با توجه به اینکه ماهی وگربه ساخته قبلی شهرام مکری نخستین نمایش بین‌المللی‌اش را از جشنواره ونیز آغاز کرد، این امیدواری وجود دارد که «هجوم» هم مثل آن فیلم مسیر موفقی را در جشنواره‌ها و نمایش‌های خارج  از ایران داشته باشد.

«هجوم» در حال حاضر در گروه هنر و تجربه روی پرده است و در مدت اکران عمومی‌اش یکی از پرتماشاگرترین فیلم‌های این گروه بوده است.

فیلمنامه این فیلم را شهرام مکری به همراه نسیم احمد‌پور نوشته است.

داستان «هجوم» که به تهیه‌کنندگی سپهر سیفی ساخته شده، درباره یک تیم ورزشی آماتوری و مربی‌شان است. اعضای تیم رازی برای پنهان کردن دارند و گروهی در جست‌وجوی پیدا کردن سرنخ‌هایی از این ماجرا هستند. این فیلم درباره یک قتل است که در یک ورزشگاه اتفاق افتاده است. چند مأمور پلیس در حال بررسی این پرونده هستند و با ورود به این ورزشگاه سر نخ‌هایی از این قتل بدست می‌آورند.

عبدآبست، الهه بخشی، بابک کریمی، محمد ساربان، لوون هفتوان، پدرام شریفی، مهدی اعتماد‌سعید، بهزاد دورانی، میلاد رحیمی، فراز مدیری، سجاد تابش، محمد برهمنی، سعید زارعی، ایمان صیاد برهانی، مجید یوسفی، اسماعیل گرجی، علی میری، رامتین هوشمند، محمد تقی‌زاده فرید، مجید اسدی، سهیل سمیعی و زهرا سلیمانیان بازیگران این فیلم هستند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *