شهرام مکری در گفتگو با فیلم نت نیوز:

«هجوم» بعنوان فیلم 2017 معرفی می شود / مراحل پایانی ساخت موسیقی فیلم / «هجوم» پیچیده تر از «ماهی و گربه» است

«هجوم» بعنوان فیلم 2017 معرفی می شود / مراحل پایانی ساخت موسیقی فیلم / «هجوم» پیچیده تر از «ماهی و گربه» است
کارگردان فیلم «هجوم» با بیان اینکه این فیلم مراحل پایانی ساخت موسیقی را پشت سر می گذارد، گفت: فیلم هجوم به دلیل طولانی شدن مراحل پس از تولیدش بعنوان فیلم 2017 معرفی می شود.

شهرام مکری کارگردان فیلم «ماهی و گربه» که جدیدترین اثرش به نام «هجوم» در مراحل پس از تولید قرار دارد، در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که قرار بود فیلم جدید شما در جشنواره «ونیز» رونمایی شود ولی انگار مراحل پس از تولید طولانی تر شد برنامه ای برای رونمایی از این فیلم در ایران دارید یا خیر؟ گفت: برنامه ریزی های فشرده ای را داشتیم تا فیلم «هجوم» در  فستیوال ونیز حضور داشته باشد ولی متاسفانه شرایط تولید و پس از تولید فیلم طبق برنامه ای که ما دوست داشتیم پیش نرفت و بخش هایی از مراحل پس از تولید فیلم باقی ماند است و هنوز صداگذاری نهایی صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه هنوز خروجی نهایی فیلم گرفته نشده است، گفت: قطعا پس از اتمام مراحل پس از تولید، فیلم «هجوم» را در بازار بین المللی بعنوان محصول سال 2017  معرفی می کنیم و احتمالا در فستیوال هایی چون ساندنس و برلین شرکت کنیم.

کارگردان فیلم «هجوم» گفت: برنامه ما در ایران این است که تا جشنواره فیلم فجر فیلم را نگه داریم و اگر قانون نمایش در خارج از کشور مانعی برای شرکت در جشنواره فیلم فجر نباشد اول در جشنواره های خارجی شرکت می کنیم چون به نظر من این قانون درست نیست.

مکری در پاسخ به این سوال که فکر می کنید فیلم «هجوم» در جشنواره های خارجی مورد استقبال داوران و مخاطبان قرار بگیرد یا نه؟ گفت: فضای سینما غیر قابل پیش بینی است و حتی بر روی مخاطبان هم نمی توان حساب کرد که کماکان فیلمت را دوست داشته باشند، اما از «ماهی و گربه» فیلم سختتری است و هم در مواجه با مخاطب سخت است و هم برای من قابل پیش بینی نیست.

وی درخصوص وجود روایت دایره ای در «هجوم» گفت: به این سادگی روایت دایره ای ندارد و هر چند که داستانی را روایت می کند، اما از «ماهی و گربه» پیچیده تر است.

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *