فیلم رامتین لوافی به مراحل پایانی تولید رسید

«هت‌تریک» در اتاق تدوین

«هت‌تریک» در اتاق تدوین
فیلم سینمایی «هت‌تریک» به نویسندگی و کارگردانی رامتین لوافی و تهیه کنندگی مجید مطلبی این روزها آخرین مراحل تدوین را زیر نظر هایده صفی یاری پشت سر می گذارد تا به زودی و با انجام سایر مراحل فنی آماده نمایش شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ فیلم سینمایی هت‌تریک به نویسندگی و کارگردانی رامتین لوافی آخرین روزهای تدوین را توسط هایده صفی‌یاری  پشت سر می‌گذارد.
هت‌تریک از اواسط بهمن ماه سال گذشته در لواسان کلید خورد و فیلمبرداری در لوکیشن هایی چون شریعتی، جمهوری و … ادامه پیدا کرد. همایون ارشادی آخرین بازیگری بود که به گروه بازیگران فیلم اضافه شد و مقابل دوربین رفت. امیر جدیدی، پری ناز ایزدیار، ماهور الوند و صابر ابر بازیگران اصلی هت‌تریک هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «یه عبارت بیمزه هست که می‌گه آدما یه دفعه تغییر نمی‌کنن، این ماییم که دیر به دیر نگاشون می‌کنیم…»

رامتین لوافی پیش از این فیلم آرام باش و تا هفت بشما رو برلین منفی 7 را کارگردانی کرده است که موفقیت‌هایی در جشنواره‌های جهانی به‌دست آورده است.

مجید مطلبی تهیه‌کنندگی این پروژه را بر‌عهده دارد. از عوامل دیگر این فیلم می‌توان به علی کریم به عنوان مجری‌طرح و سعید ملکان به عنوان طراح‌گریم سومین فیلم رامتین لوافی اشاره کرد.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *