نظر نیکی کریمی درباره ی شیفت شب

نظر نیکی کریمی درباره ی شیفت شب
نظرات جالب نیکی کریمی درباره ی شیفت شب را در این مطلب بخوانید.

به گزارش فیلم نت، در حالیکه تنها چند روزی از اکران رسمی”شیفت شب” به کارگردانی نیکی کریمی می گذرد، نظرات مختلفی در مورد این فیلم مطرح شده است. اما قطعا نظرات نیکی کریمی بعنوان کارگردان این فیلم هم می تواند جالب توجه باشد.
نیکی کریمی می گوید که از همان روزهای ابتدایی نوشته شدن فیلمنامه به حضور لیلا زارع فکر می کرده اما در مراحل پیش تولید فیلم بود که به محمدرضا فروتن رسیده و با توجه به شناختی که از بازی او داشته است، وی را برای این نقش انتخاب کرده است.کریمی معتقد است که برای او خیلی مهم بوده که بازیگرانش با حالی خوب سر این پروژه حاضر شوند.
در حالیکه این روزها بعضا شاهد هستیم که در برخی آثار سینمایی،کوچکترین اختلافات زناشویی منجر به طلاق می شود،نیکی کریمی اعلام کرد که بر این باور است با فیلم “شیفت شب” می خواسته نشان دهد زنان زیادی هستند که پای زندگی شان می ایستند و با هر اتفاق کوچکی قید همه چیز را نمی زنند.به عقیده ی او یک زن بالغ تمام تلاشش را می کند تا با مشکلات زندگی کنار بیاید و از زندگی اش مراقبت کند.
کارگردان “شیفت شب” در پاسخ به این سوال که آیا برای پایان فیلمش به مخاطب خارجی هم فکر می کرده است یا نه،اظهار داشت :من موقع نوشتن فیلنامه خیلی به مخاطب جهانی فکر نمی کنم.
کریمی درباره ی علت بازی کردن در فیلم خودش اینگونه پاسخ داد که اصلا به دنبال مطرح کردن خودش نبوده و در سینما بازیگری را از کارگردانی جدا می داند.

shift-shab

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *