فیلم / شیخ طادی در گفتگو با فیلم نت نیوز:

نگارش «آتش در نیستان» تا 96/ سریال های کره ای را ملاک قرار دادیم / به من می گویند وسواسی

نگارش «آتش در نیستان» تا 96/ سریال های کره ای را ملاک قرار دادیم / به من می گویند وسواسی
کارگردان فیلم «روزهای زندگی» گفت: سریال «آتش در نسیتان» 60 قسمت کار تاریخی است و وقفه هایی در نوشتن فیلمنامه آن وجود داشت و تا اواسط 96 به اتمام می رسد.

پرویز شیخ طادی کارگردان و نویسنده سینما در گفتگو با فیلم نت نیوز، در پاسخ به این سوال که ساخت سریال «آتش در نیستان» در چه مرحله ای قرار دارد؟ گفت: آتش در نیستان در مرحله نگارش است و 60 قسمت کار تاریخی است، البته وقفه های به دلیل تغییر مدیریت ها و جایگزینی مدیران جدید بوجود آمد، اما مرحله نگارش زمان بیشتری نیاز دارد و تا اواسط 96 نوشتن سناریو طول می کشد.

وی در پاسخ به این سوال که برای سرمایه گذار به مشکل بر نمی خورید؟ گفت: تلاش کردیم سریال را از ابتدا به گونه ای بنویسیم که پروداکشن در آن دیده شود و چیزی نباشد که تلویزیون نتواند آن را بسازد و سبک و سیاق سریال های کره ای را بررسی کردیم و ملاک قرار دادیم که چرا جذاب هستند و چرا جهان این سریالها را می بیند و پروداکشن پایینی دارد، ساختن مجموعه تاریخی برای تلویزیون نیازمند بررسی مجموعه های موفقی است که در دنیا ساخته شده است.

کارگردان فیلم روزهای زندگی در پاسخ به این سوال که پس از کارگردانی فیلم «روزهای زندگی» خیلی کم کار شدید علت چیست؟ گفت: ذائقه سینما تغییر کرده و به من می گویند خیلی وسواسی هستی، در حالی که من معتقدم من فقط سطح آسیا را نگه داشتم و به من وسواسی می گویند و تهیه کننده ها خیلی حاضر نیستند با آدم وسواسی کار کنند.

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *