به مناسبت توزیع شهراد در شبکه خانگی مطرح شد؛

نظر چهره های معروف درباره سریال شهرزاد

نظر چهره های معروف درباره سریال شهرزاد
سریال شهرزاد چند هفته ای است که در شبکه نمایش خانگی و در «فیلم نت» توزیع می شود بازیگران و کارگردانان سینما نظراتشان را درخصوص این سریال اعلام کردند.

گزارش فیلم نت، سریال شهرزاد یکی پس از دیگری وارد شبکه نمایش خانگی و سایت فیلم نت می شود، آیا فرهاد و شهرزاد می توانند از تصمیم وحشتناکی که بزرگ آقا برایشان گرفته که زندگی شان را نابود می کند رهایی یابند؟ آیا شهامت جلوی روی او ایستادن را خواهند داشت؟ واکنش قباد به تصمیمی که برایش گرفته اند و خودش خبر ندارد چه خواهد بود؟ آیا عشق پیروز خواهد شد؟ و صدها آیاها و انتظارهای جذاب برای تماشای این سریال.
اما در این بین چهره های معروف و کارگردانان سینما و تلویزیون در خصوص این سریال چه نظری دارند:

احمدرضا درویش: فتحی شاخه های شگفتی نگاه سینما را  دارد
آثار آقای حسن فتحی یکی پس از دیگری شاخه های شگفتی از نگاه سینما را داراست.

ahmad-reza- darvish

حبیب اسماعیلی: حسن فتحی کار خود را بلد است
زمانی که سریال شهرزاد را دیدم احساس کردم از نظر تولید و ساختار، رشته فیلمسازی در ایران در حال ارتقا است. اگر غیر ازین بود باعث تعجب بود زیرا حسن فتحی کار خود را بلد است. نورپردازی، طراحی صحنه، لباس و هرچه که از شاخه های کار تصویر است همه به خوبی در این سریال به کار گرفته شده است. من احساس می کنم تماشاگر با دیدن سریال احساس رضایت می کند.

habib-esmaili

ایرج راد: حسن فتحی چون گذشته هنوز بر فراز بلندای هنر ایستاده است
سریال شهرزاد را دیدم و آنقدر برایم جذاب و خوب بود که حاضر شدم دو مرتبه آن را ببینم. حسن فتحی این دوست عزیز در این سریال نشان داده که چون گذشته هنوز بر فراز بلندای هنر ایستاده است. با صحبتهایی که به هنگام نگارش قصه با آقای فتحی داشتم، چندین قسمت فیلم نامه را قبل از تولید مطالعه کرده بودم. متن کامل، درست و دارای لحظه های خوب و اثر گذار بود. حال که قسمت اول را دیدم، با یادآوری که از قبل داشتم برایم خیلی جالب و مورد خرسندی بود که چقدر ساختار کار درست و عالی است. از متن تا بازی ها، کارگردانی، طراحی صحنه، لباس، گریم و … همه کاملا حرفه ای با یک ریزبینی درست انجام شده است و مشتاقانه چشم انتظار قسمتهای دیگر سریال هستم و به حسن فتحی تبریک و خسته نباشید می گویم.

eraj-rad

امیر غفارمنش: شهرزاد قصه روان و عاطفی دارد
دوستی من و آقای فتحی به اولین کار ایشان برمی گردد و از همان ابتدا ایشان یک دقت و نکته سنجی در آثار خود داشتند. حال پس از سالها تلاش انتظار می رفت سریال شهرزاد با این همه جذابیت به کارگردانی او ساخته شود. با مرگ فرهاد یک شوک بزرگ به مخاطب وارد شد و روایت عاشقانه قصه، مخاطب را جذب می کند. بی شک مخاطب عام به دنبال قصه روان و عاطفی است که در شهرزاد این ٢فاکتور را به خوبی می بینیم.

ghafr1

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *