حبیب اسماعیلی:

«ناردون» تحولی اساسی به گیشه می دهد/ به زودی پیش فروش بلیتها آغاز می‌شود

«ناردون» تحولی اساسی به گیشه می دهد/ به زودی پیش فروش بلیتها آغاز می‌شود
در حالی که «لانتوری» به عنوان یک اثر اجتماعی روی پرده رفته اما همچنان اکران سینماها از حضور یک کمدی نو و تازه که بتواند بعد از مدتها گیشه را تازه کند محروم است.

به گزارش فیلم نت نیوز، هر 2 کمدی روی پرده «بارکد» و «دراکولا» مدتهاست روی پرده اند و البته تازگی چندانی برای ترغیب مخاطبان به تماشای فیلم ندارند.

در این شرایط قطعی شدن قرارداد اکران «ناردون» فریدون حسن پور برای گروه آزادی از ۲۰ مردادماه این امیدواری را پیش رو می گذارد که بعد از مدتها یک رونق اساسی به گیشه داده شود به خصوص که پخش کننده “ناردون” حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم ۱۷٫۵ میلیاردی «سالوادور…» است و تهیه کننده فیلم، منصور سهراب پور تهیه کننده «سالوادور…».

امید به رونق گیشه

حبیب اسماعیلی مدیر شرکت رسانه فیلمسازان که پخش «ناردون» را برعهده دارد با اشاره به اقبال مثبت مخاطبان به «ناردون» در اکرانهای خصوصی به سینماژورنال گفت: عموما از درصد اقبال مخاطبان به یک فیلم در اکران خصوصی می توان تخمینی زد از اقبال مخاطبان در اکران سراسری. «ناردون» هم از جمله آثاری بوده که در اکران خصوصی واکنشهایی مثبت از طیفهای مختلف هم بزرگسالان و هم جوانترها داشته است.

اسماعیلی ادامه داد: پخش آنونسهای «ناردون: در سینماها هم موجب شده است بسیاری از مخاطبان بخصوص در شهرستانها پیگیر وضعیت اکران فیلم باشند. در این شرایط قطعا اکران فیلم کمک خواهد کرد به اینکه گیشه یک تکان اساسی بخورد و رونقی همه جانبه در گیشه رخ دهد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *