پروانه‌ی نمایش «ساعت 5 عصر» بالاخره صادر شد

خیز مهران مدیری برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر

خیز مهران مدیری برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر
پروانه‌ی ساخت فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» بالاخره صادر شد تا مهران مدیری بتواند به‌زودی اولین فیلم سینمایی‌اش را مقابل دوربین ببرد و حاشیه‌ها درباره‌ی اجازه‌ی کارگردانی او در سینما خاتمه پیدا کند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی پروژه؛ فیلم سینمایى «ساعت ۵ عصر» به کارگردانى مهران مدیرى موفق به اخذ پروانه ساخت شد.

روابط عمومى این پروژه اعلام کرد:« فیلم سینمایى «ساعت ۵ عصر» پروانه‌ی ساخت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى دریافت کرد و گروه تولید از روز شنبه پیش تولید این فیلم را آغاز خواهند کرد. لازم به ذکر است که هماهنگى هاى مقدماتى در زمینه‌ی پیش تولید از مدتى قبل آغاز شده  و مدیرى سعى مى‌کند این فیلم را به جشنواره فجر برساند.»

مهران مدیری در نشست خبری فیلم «ساعت 5 عصر» که شهریور ماه برگزار شد درباره‌ی قصه فیلمش توضیح داده بود که شخصیت اصلی این فیلم فردی است که باید تا ساعت 5 عصر از یک  نفر امضا بگیرد اما یک سلسله اتفاقات عجیب و غریب برایش  می‌افتد. به گفته مدیری «این فیلم یک نقطه صفر تا صد دارد که به ما نشان می‌دهد چگونه اتفاقات بزرگ‌تر می‌شود.»

از آنجایی که بخشی از پیش‌تولید فیلم «ساعت 5 عصر» پیش رفته است،‌انتظار می‌رود به زودی خبرهایی درباره‌ی انتخاب بازیگران فیلم منتشر شود. گرچه هنوز تاریخ آغاز فیلمبرداری «ساعت 5 عصر» اعلام نشده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *