تازه‌ترین فیلم تهمینه میلانی روی پرده می‌رود

اکران «ملی و راه‌های نرفته‌اش» از ۲۲ شهریور

اکران «ملی و راه‌های نرفته‌اش» از ۲۲ شهریور
فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی به زودی به جای فیلم «بیست و یک روز بعد» به سینماها می‌آید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، بنابر اعلام سخنگوی شورای صنفی نمایش فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش از این هفته آغاز می‌شود. غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام این خبر گفت: «از ۲۲ شهریورماه فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی در گروه سینمایی کوروش به جای فیلم بیست و یک روز بعد اکران می‌شود و البته فیلم «بیست و یک روز بعد»‌ فقط در سرگروه تعویض می‌شود و اکران آن در زیرگروه‌ها ادامه خواهد داشت. همچنین فیلم اکسیدان از روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور به پایان سقف هفته‌های نمایش خود می‌رسد و تعویض خواهد شد. با این حال سانس‌های فوق‌العاده در سینماهای تهران می‌توانند همچنان این فیلم را نمایش دهند.»

او همچنین گفت: «دفاتر پخشی که درخواست اکران آزاد داشتند قرار شده به ترتیب اولویت قرارداد هفت سالن را برای اکران به شورای صنفی نمایش ارائه کنند تا در این باره تصمیم‌گیری شود.»

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین با تاکید دوباره درباره نیم بها شدن بلیط سینماها به مناسبت روز ملی سینما گفت: «مصوبه این شورا برای فروش بلیت نیم بها در سینماها تا پایان هفته دفاع مقدس است و اگر قرار باشد اتفاقی غیر از این بیفتد از طریق همین شورا اعلام می‌شود.»

غلامرضا فرجی درباره اینکه انجمن سینماداران اعلام کرده است که قرار است طرح فروش بلیت نیم بها در یک هفته ارزیابی شود و پس از خوب بودن استقبال ادامه پیدا کند؟ گفت: «مصوبه شورا همان چیزی است که پیش از این اعلام شده و تا پایان هفته دفاع مقدس بلیت‌ها نیم بها خواهد بود و تصمیم دیگری در این باره گرفته نشده است.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *