سارا بهرامی در گفت‌وگو با فیلم‌نت نیوز:

ایفای نقش مادری که سال‌ها خارج از ایران بوده کار سختی بود

ایفای نقش مادری که سال‌ها خارج از ایران بوده کار سختی بود
سارا بهرامی بازیگر کاراکتر نسترن در فیلم «گیتا» در مورد نقشش بیان کرد: ایفای نقش مادری که سال‌ها خارج از ایران زندگی کرده کار بسیار سختی بود زیرا احساسات و نوع برخورد او با مسائل متفاوت است.

سارا بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز، درباره نقشش در فیلم «گیتا» گفت: «من دوستش داشتم چون متفاوت بود نه به معنای تفاوت در نقش، چون این تصمیمی است که دارم و سعی می‌کنم همیشه آن را اجرا کنم. یعنی معتقدم که این تفاوت در تمام نقش‌هایم وجود دارد.»

او ادامه داد: «نکته جذاب کاراکتر نسترن در فیلمنامه فیلم «گیتا» برایم این بود که نسترن کاراکتری بود که در فیلمنامه تاثیرگذاری زیادی داشت و از یک جایی به بعد جریان فیلم را در دست می‌گرفت و آن را تغییر می‌داد.»

بازیگر نقش نسترن در فیلم گیتا بیان کرد: «با آقای مددی بارها در مورد نقش صحبت کردیم؛ به خصوص اینکه من هیچوقت بچه نداشتم و این که بتوانم نقش مادری را بازی کنم که یک پسر بزرگ دارد، کار سخت و متفاوتی بود. از سوی دیگر نسترن زنی است که ایران زندگی نکرده و ابراز احساستش با زنی که در ایران زندگی کرده باشد فرق دارد، شاید اگر او یک زنی بود که در ایران زندگی می‌کرد احساساتش را طور دیگری بروز می‌داد.»

او افزود: «یک بخشی از نقش را سعی کردم از حس زنی که سال‌ها خارج از کشور بوده، کمک بگیرم و یک بخشی هم احساسات مادرانه بود که من این جنس از احساسات را در مادرم و بقیه زن‌ها دیده‌ام و از آن دیده‌ها و تجربیاتم استفاده کردم.»

بهرامی در ادامه در مورد اینکه نقشش در گیتا دقیقا مشابه نقش مقابلش در سریال پرده‌نشین است و تاثیر بازی در سریال پرده‌نشین در ایفای این نقش گفت: «بیشتر سعی می‌کنم در درونم یک درکی نسبت به نقشم پیدا کنم و هیچ نقشی را با سایر نقش‌ها مقایسه نمی‌کنم چون کاراکترها با هم متفاوت است. حتی اگر فکر کنیم نقشی که من در پرده‌نشین بازی کردم در چنین شرایطی بوده، قطعا برخوردش به شکل دیگری بود، زیرا دنیای نسترن با دنیای مائده در سریال پرده‌نشین بسیار متفاوت است. به طور کلی من سعی می‌کنم خیلی منفرد به خود نقش فکر کنم و بر همین اساس جلو بروم.»

او در پایان در مورد حضورش در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر گفت: «امسال فقط فیلم ایتالیا ایتالیا را در جشنواره دارم. در مورد قصه فیلم و نقشم ترجیح می‌دهم چیزی نگویم تا فیلم دیده شود اما در مورد  در این فیلم حامد کمیلی، فرید سجادی حسینی و یک سری از دستیار کارگردان‌های سینما بازی کرده‌اند. امیدواریم که هیات انتخاب فیلم را برای حضور در جشنواره بپذیرند.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *