ماجرای حضور یکتا ناصر در تئاتر «ترور»

مصاحبه با یکتا ناصر – اختصاصی

مصاحبه با یکتا ناصر – اختصاصی
بازیگر تئاتر ترور از ماجرای جایگزین شدنش به جای میترا حجار در این تئاتر گفت.

یکتا ناصر در گفتگو با فیلم نت در پاسخ به این سوال که آیا بازیگران سینما با حضور در عرصه تئاتر علاقه دارند تا خودشان را بیشتر ثابت کنند، گفت: اینکه بازیگران سینما با حضور در عرصه تئاتر چه هدفی دارند و یا چه چیزی در ذهن آنها می گذرد واقعا نمی توانم اظهار نظر کنم.
وی گفت: برای من این فرصت پیش آمد که در تئاتر بازی کنم و خیلی استقبال کردم به دلیل اینکه در تئاتر لذت دیگه ای را تجربه میکنم و جنس این لذت در سینما متفاوت است و در تئاتر این امکان وجود دارد که بر روی صحنه توانایی های خودش را نشان دهد و بازیگر آماده می شود تا دوباره کار جدیدی را انجام دهد.
بازیگر تئاتر ترور افزود: واقعا نمی دانم چرا بازیگران سینما به سراغ بازی در تئاتر می روند و یا بازیگران تئاتر به سراغ بازی سینما می رود و البته من خوشحالم که بازیگران تئاتر در عرصه سینما فعالیت می کنند حتما دلایلی دارد که من به آنها فکر کرده ام.
یکتا ناصر در پاسخ به این سوال که شما جایگزین خانم میترا حجار در تئاتر ترور شدید آیا صحبتی با خانم حجار برای بازی به جای ایشان داشتید؟ گفت: زمانی که خانم حجار با این گروه تمرین می کردند من در فرهنگسرای نیاوران در تئاتر مردگان بی کفن دفن بازی می کردم و زمانی که به تئاتر ترور پیوستم 2 هفته ای بود از کنار رفتن خانم حجار گذشته بود و من خیلی تمایلی به اجرای تئاتر جدید نداشتم، چون میخواستم استراحت کنم، ولی خب قبول کردم.
وی افزود: خانم حجار همکار خوب من هستند و برای حضو در تئاتر ترور با ایشان تماسی نگرفتم چون احساس می کردم ممکن است ذهنیتی پیش بیاید که برای من و ایشان خوب نباشد؛ چراکه در هر گروهی راز و رمز هایی وجود دارد که به خود آن گروه مربوط است و احساس کردم این رازها مسکوت بماند بهتر است.
بازیگر فیلم من سالوادور نیستم، گفت: اصولا من اگر چنین شرایطی پیش بیاید تماس می گیرم و وظیفه خودم می دانم که اجازه بگیرم، ولی چون خانم حجار قطعا گفته بودند که تمایلی به حضور در این تئاتر را ندارند من با تصمیم دشواری مواجه شدم و این نقش را قبول کردم در حالی که 20 روز وقت داشتم که تمرین کنم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *