از بیزینس محرمانه تا بازیگری و تهیه کنندگی فیلم؛

مصاحبه با مهتاب کرامتی – جذاب و اختصاصی

مصاحبه با مهتاب کرامتی – جذاب و اختصاصی
بازیگر فیلم «عصر یخبندان» از تهیه فیلم «آه ای عبد الحلیم» و بیزینس محرمانه اش گفت.

مهتاب کرامتی بازیگر و سرمایه گذار سینما در گفتگو با فیلم نت با اشاره به دلایل فروش خوب فیلم عصر یخبندان، گفت: فیلم عصر یخبندان به حال و هوای روز جامعه نزدیک است و دغدغه های اجتماعی دارد و جوان ها می توانند با آن ارتباط بر قرار کنند.

وی با اشاره به فروش کم فیلم «مزار شریف» گفت: در سینمای ایران فیلمی که در مورد تاریخ و حتی تاریخ معاصر باشد معمولا موفق نیست. فیلم مزار شریف با اینکه فیلم بسیار خوبی است اما از همین موضع ضربه خورد، بعلاوه اینکه همزمان با اکران این فیلم، فیلمهای دیگری هم بودند که خیلی از سالن ها را گرفته بودند.

بازیگر فیلم ارغوان با اشاره به این فیلم گفت: از همان اول میدانستیم که فیلم ارغوان مخاطب خاص دارد و انتظار ما هم این بود که مخاطبان خاص را جذب کند اما متاسفانه به شیوه خیلی عجیب که من مقوله اکران را متوجه نمی شوم سینمای سرگروهش را گرفتند.

کرامتی با اشاره به فیلم جامه دران گفت: این فیلم قصه گو است و برای اعضای خانواده جذاب است و مردم می توانند در کنار خانواده به تماشای این فیلم بیایند و حس خوبیبه آن خواهند داشت و فیلمی است که قصه گوست و داستان خوبی دارد و 3 زمان متفاوت را روایت می کند فضا و پلان های خوبی دارد.

 

کارت تهیه کنندگی ندارم

وی در پاسخ به این سوال که شما در کنار بازیگری به سراغ تولید فیلم هم رفته اید آیا این از آینده نگری شماست که ممکن است روزی پیشنهادها به شما برای بازی کم شود یا علاقه به تهیه فیلم دارید؟ گفت: البته من الان تهیه کننده کار نیستم و برای اینکه تهیه کننده فیلمی بشوم باید کارت تهیه کنندگی داشته باشم که بعد از سرمایه گذاری در چند کار میسر می شود و در این فیلم من در سمت سرمایه گذار حضور دارم.

کرامتی ادامه داد: به هر حال سینما برای خانم ها محدودیت های ویژه ای دارد که با بالارفتن سن هم ممکن است بیشتر شود برای همین حضور در سینما و تجربه عرصه های مختلف رازش ماندگار شدن است و در کنار آن این قدرت را ایجاد می کند که اگر زمانی خواستید فیلم کار کنید این شرایط فراهم شود.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده شده خانم طهورا ابوالقاسمی سرمایه گذار اصلی فیلم “آه ای عبدالحلیم” هستند گفت: یک دفتر فرهنگی به نام اندیشه پردیس جم از سوی من، خانم طهورا ابوالقاسمی و خانم سمیرا علایی تشکیل شده است که سرمایه گذاری با شراکت ماست. خانم ابوالقاسمی کارت تهیه کنندگی دارند و به قدرت کارت ایشان جلو رفتیم و فیلم را تهیه کردیم.

نمی توانم بیزنس ام را بگویم

مهتاب کرامتی در انتهای گفتگوی خود با اشاره به اینکه هدفش از تهیه کنندگی و حتی بازیگری کسب درآمد نبوده به بیزنس دیگرش اشاره کرده که درآمد اصلی اش را از آن دارد و گفت: به هیچ عنوان به پول سینما وابسته نبودم. کارهای دیگری داشتم و بیزنس مخصوص به خودم. درباره تهیه کنندگی هم هدفم امتداد حضور بوده و نه کسب درآمد.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که بیزنس تان چیست هم گفت: نمی توانم بیزنس‌ام را بگویم چون نمی خواهم برایش تبلیغ کنم.

مشروح کامل این گفتگو را در زیر تماشا کنید:

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *