فرشید نوابی در گفتگو با فیلم نت:

مصاحبه با فرشید نوابی و آغاز خون مردگی

مصاحبه با فرشید نوابی و آغاز خون مردگی
بازیگر فیلم سینمایی فیلسوف های احمق از شرایط فعلی سینما و فیلمنامه ها تا جشنواره فیلم فجر نظراتش را اعلام کرد.

فرشید نوابی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با فیلم نت، در پاسخ به این سوال که این روزها مشغول چه فعالیتی هستید گفت:  در حال حاضر با 2 فیلم سینمایی قرارداد امضا کردم که یکی به نام «خون مردگی» که هفته آینده فیلم برداری آن آغاز می شود و فیلم «فیلسوف های احمق» که در حال حاضر وسط تصویربرداری آن هستیم.
وی در خصوص رضایت از فیلمنامه این 2 فیلم گفت: فیلمنامه «خون مردگی» خوبه و امیدوارم  خوب انجام شود؛ چراکه همیشه فیلمنامه خوب تا تبدیل شدن به فیلم خوب فاصله زیادی دارد و همه چیز فقط به کارگردانی برمی گردد و مواردی داشتیم که فیلمنامه خوب بوده ولی در عمل به خاطر کارگردانی بد فیلم بدی هم تولید شده است.
بازیگر فیلم سینمایی «فیلسوف های احمق» درخصوص شرایط فعلی سینما گفت: شرایط کلی در تلویزیون و سینما  نامساعد است، چراکه تولیدات کم است و ورود افراد غیر سینمایی با رابطه و پول باعث میشه افرادی که کار بازیگری را بلد هستند کنار بمانند و این اصلا خوب نیست.
نوابی افزود: شرایط فعلی سینما بحرانی است و فروش فیلم ها و ساختار داستان و فیلمنامه ها  اصلا خوب نیست و امیدوارم سال آینده اتفاق های بهتری برای سینما رقم بخورد و شاهد فیلمنامه های قوی و فیلم های فوی باشیم.
بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به جشنواره فیلم فجر سالجاری گفت: به جشنواره فیلم فجر امسال خوش بین نیستم.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *