علی عطشانی با انتشار نامه اعلام کرد؛

اعتراضی به حذف «پارادایس» از جشنواره فجر ندارم

اعتراضی به حذف «پارادایس» از جشنواره فجر ندارم
کارگردان فیلم «پارادایس» با انشتار نامه ای توضیحاتی را در خصوص حذف فیلمش از جشنواره فیلم فجر ارائه کرد.

به گزارش فیلم نت، علی عطشانی کارگردان فیلم «پارادایس» با انتشار نامه در خصوص حدف فیلمش از جشنواره فیلم فجر توضیحاتی را ارائه کرد:

 

یا ارحم الراحمین

چند روزی از اعلام لیست فیلمهای بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر می گذرد و فیلم اخیر من با عنوان ” پارادایس ” در این لیست نیست.

در این چند روز دوستان عزیز خبرنگار و مطبوعاتی تماسهای مکرری در ارتباط با دلیل انتخاب نشدن فیلم و موضع من داشتند ، که ضمن عذرخواهی از همه آنها به دلیل عدم پاسخگویی این چند خط را عرض می کنم.
از ابتدا، حضور در جشنواره و تحویل دادن فیلم به دبیرخانه برای شرکت در بزرگترین رویداد سینمایی کشور و گرم کردن تنور مسابقه بود، با نگاه به اعضاء هیئت انتخاب و سابقه آنها که از همکاران و بعضا پیشکسوتان هنر می باشند، نه تنها اعتراضی به این عدم حضور ندارم بلکه این حق طبیعی را برای هیئت انتخاب و مسئولین برگزاری تمام و کمال قائل هستم که به دلایلی که شاید در برخی موارد به سیاستگذاریها و رویکرد جشنواره نیز مربوط شود ، از بین آثار رسیده تعداد محدودی را انتخاب کنند .
برای همه همکاران و دوستان فیلمسازم که در بخشهای مختلف جشنواره حضور دارند و برای محمد حیدری دبیر جوان جشنواره آرزوی موفقیت  دارم و امیدوارم جشنواره ای خوب و به یادماندنی را شاهد باشیم .
به عنوان جزء کوچکی از خانواده  سینما ازهیچگونه تلاشی برای برگزاری هر چه با شکوهتر این جشن بزرگ ملی فرو گذار نخواهم بود.

علی عطشانی
٩۴/١٠/١۶

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *