ماجرای یک زندگی پر فرازو نشیب/ اسد زاده می خواست خودکشی کند

مصاحبه اختصاصی با داریوش اسدزاده

مصاحبه اختصاصی با داریوش اسدزاده
بازیگر فیلم قلاده های طلا از زندگی پر فراز و نشیبش و اینکه قصد خودکشی داشت می گوید.

داریوش اسد زاده در گفتگو با فیلم نت با اشاره به زندگی پرفرازو نشیب و موفقش گفت: اگر صبر و حوصله و شکیبایی داشتید موفق خواهید بود، برای اینکه خیلی از جوان ها و یا هنرمندان در مقابل ناراحتی های زندگی طاقت نمیارند ولی اگر توانستند در مقابل مشکلات زندگی مقابل گرفتاری ها مقاومت کندموفق خواهید بود.

وی با بیان اینکه باید همیشه در فکر خدا بود و با ایمان حرکت کرد گفت: من چندین بار در زندگی شکست خوردم و ناراحتی های سختی دیدم و چندین بار میخواستم دست به خودکشی بزنم اما اینکارو نکردم و بارها فکر کردم که آدم ضعیفی هستم اگر خودکشی بکنم، لذا استقامت کردم و به لطف خدا دوباره موفق شدم.

بازیگر خوب تئاتر و سینما در پاسخ به این سوال که شما کتاب هایی را در حوزه تئاتر در حال تالیف د ارید گفت: من تا به امروز 3 کتاب نوشتم که با نام سیری در تاریخ تئاتر ایران که قبل از اسلام تا سال 57 هست چون بعد از 57 من ایران نبودم و کتاب دیگر گزیده هایی از تاریخ است و کتاب آخرم در مورد تماشاخانه تهران است که من 30 سال بازی کردم.

اسد زاده گفت: در حال حاضر مشغول نگارش 2 کتاب هستم که اولی تهران قدیم و دومی سینما است که امیدوارم عمری باشد تا به اتمام برسد چرا که خیلی مفصل است.

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *