محمدرضا لطفى «ریسِت» را مى‌سازد

محمدرضا لطفى «ریسِت» را مى‌سازد
دومين فيلم سينمايى محمدرضا لطفى به نام «ريست» به تهيه‌كنندگى امير سيدزاده در تهران ساخته مى‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایى «ریست» به کارگردانى محمدرضا لطفى و تهیه‌کنندگى سیدامیر سیدزاده، پس از دریافت پروانه ساخت، پیش تولید خود را در تهران پشت سر مى‌گذارد تا پس از انتخاب بازیگران و لوکیشن‌ها، در هفته‌هاى آینده وارد مرحله فیلمبردارى شود.

عوامل این فیلم در حال مذاکره با چند چهره سینمایى و تئاترى براى ایفاى نقش اول فیلم هستند که بزودى قطعى خواهد شد. «ریست» دومین تجربه محمدرضا لطفى پس از فیلم «روایت ناپدید شدن مریم» است که پس از اکران مورد توجه منتقدان قرار گرفت.

فیلمنامه «ریست» که نویسندگى آن نیز برعهده لطفى است و با فرم و شمایل جدیدى ساخته خواهد شد، از ساختار متفاوت و زاویه‌اى نو برخوردار است و پیچیدگى‌هاى جالبى دارد که در سینماى ایران تجربه نشده است و حدود یک سال تحقیق و پژوهش آن به طول انجامیده و دو سال هم نگارش آن زمان برده است.

محمدرضا لطفی سال‌ها به عنوان منتقد و نویسنده سینمایی در نشریات و مطبوعات و رسانه‌هاى دیدارى و شنیدارى فعالیت داشته است و امیر سیدزاده تهیه‌کننده این فیلم نیز پیش از این آثاری همچون «مادر قلب اتمی»، «تنها دوبار زندگی می‌کنیم»، «زندگی جای دیگری است»، «آمین خواهیم گفت» را تهیه کرده و در سال جارى هم سه فیلم «سهیلا شماره ١٧»، «ناخواسته» و «پاسیو» را روى پرده سینماها داشته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *