محسن تنابنده در گینس

محسن تنابنده در گینس
به بهانه ی فروش مجازی فیلم گینس در فیلم نت، نگاهی گذرا به کارنامه ی محسن تنابنده داشته ایم.

محسن تنابنده نامی است که بسیاری از علاقمندان به سینما و تلویزیون کاملا میشناسند. و در این بین تعداد افرادی که بازی ها و نقش آفرینی های او را دوست دارند بسیارند. محسن تنابنده علاوه بر بازیگری در زمینه های بازیگردانی و نویسنده گی هم دستی بر آتش دارد و اتفاقا نشان داده که در این زمینه ها هم میتواند به توفیقاتی دست پیدا کند.

تنابنده ی 40 ساله که اصالتا دامغانی است، در رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری فارق التحصیل شده.از جوایزی که او دریافت کرده میتوان به سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم استشهادی برای خدا و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نفش اول مرد را برای بازی در فیلم‌های سنگ اول و هفت دقیقه تا پائیز در بیست و هشتمین جشنواره ی فیلم فجر، اشاره کرد.

mohsen-tanabandeh

اما شاید بتوان گفت که اکثر علاقمندان به محسن تنابنده او را از سریالهای تلویزیونی اش میشناسند که شروعش با سریال مامور بدرقه اتفاق افتاد.هر چند که قبل از آن بعنوان نویسنده در سریال پیامک از دیار باقی حضور داشت. اما اوج محبوبیت او را میتوان بخاطر همکاری اش با سیروس مقدم در مجموعه ی پایتخت دانست که آنقدر خوب جواب داد که به درخواست مردم چهار سری از این مجموعه تولید و در مناسبتهای نوروز و ماه رمضان از تلویزیون پخش شد. در هر چهار سری از این مجموعه ی پر طرفدار او بعنوان بازیگر، نویسنده و بازیگردان حضور داشته است که همین مورد انتظارات را از او بالا برده است.

Mohsen-Tanabande

اما علتی که در این مقاله به محسن تنابنده پرداخته ایم هیج کدوم از سوابق قبلی او نیست.بلکه علت اصلی آن حضور او در فیلم گینس است. او در این پروژه هم بعنوان بازیگر ، نویسنده و کارگردان حضور دارد و اولین تجربه ی سینمایی خودش را در مقام کارگردان راهی سینماها کرده است. حالا علاقمندان به او که فرصت حضور در سینما را برای دیدن فیلم گینس پیدا نکرده اند شاید بخواهند از فرصت دیدن این محصول در پخش خانگی استفاده کنند و به احتمال زیاد حضور رضا عطاران هم در این پروژه میتواند مشوق خوبی برای این مطلب باشد.

mohsen-tanabandeh2

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *