ما همه گناهکاریم (30)
ما همه گناهکاریم (29)
ما همه گناهکاریم (28)
ما همه گناهکاریم (27)
ما همه گناهکاریم (26)
ما همه گناهکاریم (25)
ما همه گناهکاریم (24)
ما همه گناهکاریم (23)
ما همه گناهکاریم / کودکان کار
ما همه گناهکاریم (21)
ما همه گناهکاریم (20)
ما همه گناهکاریم (19)
ما همه گناهکاریم (18)
ما همه گناهکاریم (17)
ما همه گناهکاریم (16)
ما همه گناهکاریم (15)
ما همه گناهکاریم (14)
ما همه گناهکاریم (13)
ما همه گناهکاریم (12)
ما همه گناهکاریم (11)
ما همه گناهکاریم (10)
ما همه گناهکاریم (9)
ما همه گناهکاریم (8)
ما همه گناهکاریم (7)
ما همه گناهکاریم (6)
ما همه گناهکاریم (5)
ما همه گناهکاریم (4)
ما همه گناهکاریم (3)
ما همه گناهکاریم (2)
ما همه گناهکاریم (1)
تصاویری از اکران ویژه‌ی فیلم «ما همه گناهکاریم» در پردیس زندگی ببینید

«ما همه گناهکاریم»برای کودکان کار نمایش داده شد

فیلم «ما همه گناهکاریم» امروز (28 دی) با حضور نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی، آنا نعمتی، سیدعلی ضیا و... برای کودکان کار در پردیس زندگی به نمایش درآمد. در نمایش خصوصی امروز «ما همه گناهکاریم» تعداد زیادی از کودکان کار در سنین مختلف حضور داشتند و به تماشای فیلم نشستند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ در ابتدای این مراسم نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی، آنا نعمتی، منصور سهراب‌پور، روزبه معینی و سیدعلی ضیا با حضور روی سن درباره مشکلات کودکان و رسیدگی بیشتر مسوولان به وضعیت فعلی آنان گفتند.
نیوشا ضیغمی که پیش از این به عنوان سفیر کودکان کار فعالیت های خیرخواهانه متعددی برای این قشر از جامعه انجام داده درباره برگزاری این مراسم گفت‌:«خوشبختانه مراسم به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد و توانستیم دل کودکان را حتی برای چند لحظه شاد کنیم. بسیاری از کودکان حاضر در این جمع در حال حاضر از شرایط مناسبی برخوردار نیستند و برای امرار معاش به دست‌فروشی و برخی مشاغل سخت روی می آورند که این جای تأسف دارد».
ضیغمی در ادامه از جمع آوری کمک های نقدی این مراسم از سوی چند فرد خیر خبر داد:«بعد از پایان نمایش فیلم از سوی چند فرد خیر مبالغی برای ساماندهی به وضعیت کودکان جمع آوری شد که این جای خوشحالی دارد. در روزهای پیش رو نیز همراه با سایر هنرمندان فعالیت های دیگری نیز در این زمینه انجام خواهیم داد تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک برای کودکان کار برداریم».
ضیغمی در پایان درباره اهداف این انجمن نیز گفت: «مهمترین هدف انجمن برای این کودکان فعالیت های زیربنایی و زیرساختی است. انجمن به هیچ وجه فعالیت مقطعی نمی کند و تلاش دارد تا با ایجاد فرهنگ سازی، سوادآموزی و مهارت آموزی برای بچه ها این معضل را به صورت بنیادی ریشه کن کند. در واقع کودکان در این انجمن به این خودباوری می رسند که با آموزش های پایه ای در جامعه می توانند مفید واقع شوند و در آینده ای نزدیک در رشد و شکوفایی کشورمان سهیم باشند».

با پایان صحبت های حاضرین، به چند تن از کودکان هدایایی به رسم یابود اهدا شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *