«ماهی و گربه» عاقبت به شبکه نمایش خانگی می‌آید

«ماهی و گربه» عاقبت به شبکه نمایش خانگی می‌آید
با گذشت دو سال از اکران فیلم «ماهی و گربه» ساخته شهرام مکری، این فیلم قرار است به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

به گزارش فیلم نت نیوز، پیش از این امیر حسین علم الهدی رییس شورای سیاست گذاری گروه هنر و تجربه و شهرام مکری کارگردان این فیلم درباره دلایل به تعویق افتادن این فیلم برای ورود به شبکه نمایش خانگی گفته بودند.

«ماهی و گربه» اولین فیلم اکران شده شهرام مکری است که با استقبال بسیاری از مخاطبان و منتقدان داخلی و خارجی مواجه شد. این فیلم که در سال 2013  جایزه ویژه بخش افق‌های جشنواره فیلم ونیز را از آن خود کرد، در سال 93 در سینماهای هنر و تجربه به اکران عمومی درآمد. به دلیل استقبال مخاطبان از «ماهی و گربه» این فیلم به فروش بسیار قابل قبولی دست یافت و همچنان یکی از 5 فیلم پر مخاطب گروه هنر و تجربه به حساب می‌آید.

ماهی و گربه 1

اینطور به نظر می‌رسید که به دلیل ادامه اکران این فیلم در سینماها، نسخه ویدئویی آن وارد شبکه نمایش خانگی نمی‌شود. اما امیرحسین علم‌الهدیگفت که ادامه اکران «ماهی و گربه» در گروه هنر و تجربه مانع توزیع ویدئویی آن نیست و سازندگان فیلم خودشان باید در این زمینه تصمیم بگیرند. اخیرا نسخه‌ای از این فیلم در شبکه زیرزمینی توزیع شده  و به نظر می‌رسد به همین دلیل قرار است «ماهی و گربه» به شکل رسمی در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

fish-cat-

«ماهی و گربه» درباره چند دانشجوست که به شمال کشور رفته‌اند. در همسایگی کمپ کوچک آنها، رستورانی قرار دارد که سه مرد ساکن آن هستند. رستوران به گوشت احتیاج دارد و جز این جوان‌ها شکاری در آن اطراف نیست.

منبع : آی سینما

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *