اولین عکس‌ها از تازه‌ترین فیلم تهمینه میلانی را ببینید

ماهور الوند،‌ میلاد کی‌مرام و السا فیروزآذر در «ملی و راه‌های نرفته‌اش»

ماهور الوند،‌ میلاد کی‌مرام و السا فیروزآذر در «ملی و راه‌های نرفته‌اش»
تازه‌ترین فیلم تهمینه میلانی این روزها در مرحله‌ی فیلمبرداری است و اگر طبق گفته‌های محمد‌نیک‌بین تهیه‌کننده «ملی و راه‌های نرفته‌اش» فیلمبرداری تا یک ماه دیگر به اتمام برسد، احتمالا شاهد اولین نمایش فیلم در جشنواره‌ی فیلم فجر خواهیم بود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛‌ فیلمبرداری «ملی و راه‌های نرفته‌اش» در حالی در تهران ادامه دارد که تهمینه میلانی امروز صبح ۱۰ آبان اولین عکس‌های تازه‌ترین فیلمش را در صفحه‌ی شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

هجدهمین فیلم تهمینه میلانی که مثل آثار قبلی این کارگردان یک اثر اجتماعی است از اواخر مهرماه مقابل دوربین رفت. سکانس‌هایی در شهرک «چشمه» که شب‌ها فیلمبرداری شدند،‌ تازه‌ترین سکانس‌های «ملی و راه‌های نرفته‌اش» است. در این سکانس‌ها ماهور الوند، میلاد کی‌مرام و السا فیروزآذر مقابل دوربین رفتند. اولین عکس‌های منتشر شده از این فیلم را به رسم همکاری چندین ساله با تهمینه میلانی،‌ علی نیک‌رفتار گرفته است.

طبق آخرین گفته‌های محمد‌نیک‌بین که تهیه‌کنندگی تازه‌ترین فیلم میلانی را بر عهده دارد،‌ فیلمبرداری حدود یک ماه ادامه خواهد داشت. اگر «ملی و راه‌های نرفته‌اش» برای نمایش در جشنواره‌ی سی و پنجم فیلم فجر آماده شود،‌ تهمینه میلانی بعد از سه سال در جشنواره فیلم‌فجر حضور خواهد داشت.

اولین عکس از السا فیروزآذر در «ملی و راه‌های نرفته‌اش»  را ببینید:

ملی و راه های نرفته اش

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *