در گفتگو با فیلم نت نیوز اعلام شد؛

ماجرای عمو فیتیله ای ها و غیبت قلقلی در برنامه کودک از زبان عمو قناد

ماجرای عمو فیتیله ای ها و غیبت قلقلی در برنامه کودک از زبان عمو قناد
مجری برنامه کودک شبکه 2 گفت: قلقلی عزیز شاید به دلیل اینکه مقداری برنامه های کودک کمتر شده است به همین جهت فعالیتی نمی کند

مجید قناد مجری برنامه کودک شبکه 2 در گفتگو با فیلم نت نیوز،  در پاسخ به این سوال که شما با دوستی به نام «قلقلی» در برنامه کودک کار می کردید، چند وقتی است که این همکاری ادامه ندارد دلیل پیست؟ گفت: قلقلی عزیز شاید به دلیل اینکه مقداری برنامه های کودک کمتر شده است به همین جهت فعالیتی نمی کند و البته من خوشحال می شوم از این اندوخته هایی که داریم بتوانیم برای بچه های استفاده کنیم.

مجری برنامه کودک شبکه 2 با بیان اینکه کار برای کودکان بسیار سخت است، گفت: کار برای کودکان یک زیربنا و اتاق فکر منسجم می خواهد و هدف این نیست که یک برنامه روی صحنه بیاید و دیده بشود، بلکه باید خود ما ببینیم که چقدر تاثیر گذاشته ایم و چقدر از آن راضی هستیم و انشا الله به کمک مسئولینی که در صداو سیما هستند برنامه های جدید به زودی برای کودکان آماده می شود.

قناد گفت: فعلا در حال مذاکره و برنامه ریزی هستیم برای تولید برنامه جدید هستیم، البته همیشه دوست دارم اول کار انجام بشود و بعد خبر آن را اعلام کنم.

در مورد عمو فیتیله ای ها صحبت نمی کنم

وی در پاسخ به این سوال که شما مدتی با عمو فیتیله ای ها کار می کردید، نظرتان در مورد اتفاقی که برای آنها افتاد چیست؟ گفت: این را از من نپرسید، چون هشت سال پیش من بودند و 2 سال است که من از آن کار کنار رفته ام، بهتر است که صحبت نکنم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *